Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, meg lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, meg lehet még menteni ezt a kapcsolatot? Pls help. ~

Figyelt kérdés
2 éve, hogy magántanuló vagyok. Szerelmes lettem egy fiúba, és ő is belém. Őt zavarja, hogy nem találkozhattunk minden nap, emiatt szakított velem...Úgy volt, hogy átvesznek abba a suliba, ahová ő jár, de ez nem jött össze, mert előtte le kell tennem a vizsgáimat januárban, áprilisban, és júniusban. Csak úgy válthatok iskolát. Nem tudom, hogyan leszek túl ezeken a vizsgákon most, hogy nincs velem a fiú. Múlt kedden, amikor találkoztunk, minden olyan jó volt. Ezen a héten is találkoztunk volna, de azt mondta, hogy ne, mert egyre nehezebb elviselnie a hiányomat. Igazán nem tudom, mit tehetnék, nem akarom elveszíteni, és amikor kedden találkoztunk, ő is azt mondta, hogy folytassuk a kapcsolatunkat. Mit lehet tenni? Hogyan mondjam meg neki, hogy most kizárt, hogy mindennap találkozzunk? Miért nem elég neki heti 1-2 találkozás? Segítsetek, kétségbe vagyok esve, és tudom, hogy szeret. Összevagyok zavarodva.
2010. nov. 11. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

hát próbálok vmi okosságot mondani de nem könnyű.

Figy ha szeret akkor sajnos be kelle érnie heti 1-2 talival, de biztos h nem tudnátok megoldani h többet legyetek együtt? pl:ha ő suli után átmenne hozátok és tanulnátok vagy esteleg mást csinálnátok:P:) ez nem lenne megoldható?

2010. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát...elválaszt 147 km...De mondjuk nekem nem lenne baj akár heti 3 találkozás sem, mert imádok utazni...:D Csak neki ezt így nem mondtam...
2010. nov. 11. 14:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg amúgy kb. 1,5 óra az út. :/ :( Nem tudom, mit csináljak, jelenleg megoldhatatlan, hogy mindennap együtt legyünk.
2010. nov. 11. 14:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem beszéljétek meg hogy amikor tudtok akkor találkoztok amikor nem akkor nem. Ezt neki is meg kell érteni hogy minden nap nem tudtok. Amugymeg nem is tul jo ha minden nap egymás nyakán logtok.
2010. nov. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg kell vele beszélned egész egyszerűen! Más is kevésszer találkozik, de még sincsen fennakadás, örülnek, hogy ennyit legalább sikerül!


De amit biztosan JAVASLOK, hogy a tanulmányaidat semmiféleképpen ne hátráltassa egy kapcsolat! Hiába szereted, de ne ess abba a hibába, hogy hanyagolod, és ezzel ha később netán szakítotok /már most fennakadás van/, akkor nehogy verd a fejedet a falba, hogy egy srác miatt lettél eladó egy ABC-ben!!!!

2010. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A tanulással már azelőtt is akadtak gondjaim, mielőtt megismertem a fiút. Ő motivált rá, hogy tanuljak, és most annyira nincs kedvem még élni se :S Olyan jó lenne találkozni vele.
2010. nov. 11. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!