Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lehet lejobban bebizonyí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adrika30 kérdése:

Mivel lehet lejobban bebizonyítani egy fiúnak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Lécci walami normális választ (15vok.) Köszönöm előre is:))
2011. aug. 21. 17:13
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
:'D
2011. aug. 21. 20:11
 12/18 A kérdező kommentje:
jó,de lécci arra válaszoljatok már h : "Mivel lehet lejobban bebizonyítani egy fiúnak, hogy szeretem?"
2011. aug. 21. 20:11
 13/18 anonim ***** válasza:
pl. legyél kedves hozzá (de ne idegesítően) mikor elköszöntök adj neki puszit stb.
2011. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
ok.
2011. aug. 21. 21:12
 15/18 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak legyél mellette. Nincsenek olyan szavak, vagy tettek, amik bizonyíthatják, hogy szereted. Ahhoz hosszú idő kell, és a viselkedésed összessége.

Ne próbálj semmi extrát tenni, az csak erőltetettnek tűnhet. Egyszerűen csak szeresd, a magad módján... és ha ő is tényleg szeret, és egymáshoz valók vagytok, akkor neki se fog több kelleni ennél, ebből mindent meg fog érteni.

2011. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ:) Végre valakii.
2011. aug. 22. 13:05
 17/18 BlackSword ***** válasza:
Egyébként a helyesírás, azért fontos, mert az írásod is egy kép rólad... Ami feltűnik a másiknak... És egy összefüggő leírt szövegből sok mindent le lehet szűrni... Ha tele van hibákkal, az is egy magadról kiállított, korán sem kedvező kép...
2011. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tudok helyesen írni csak nekem úgy jobb:D
2011. aug. 22. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!