Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül menni egy buliba/disco...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül menni egy buliba/discoba nem gáz? (mégtöbb lent)

Figyelt kérdés

Egyedül menni egy buliba/discoba nem gáz?

Nincs olyan haverom aki annyira bulizós lenne vagy aki igen az más társasággal megy, ha egyedül mennék az nem lenne gáz?


2011. aug. 21. 01:13
 1/10 anonim ***** válasza:
ha betudsz úgy osonni hogy senki nem látja azt hogy egyedül vagy, akkor nem mivel bent meg a tánctéren már senki se nézi azt:D
2011. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rendesfiú/19 ***** válasza:
de igen. Mindenki rajtad fog nevetni, amiért nem a haverjaiddal mentél kézenfogva bulizni.
2011. aug. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Helló!


Amúgy én is épp úgy voltam, mint te, szerencsére most már van egy nagyon is bulizós jó barátom, úgyhogy ketten csak elmegyünk.


Egyébként én egyedül el sem indulnék, de ha hajdú-bihari vagy, nyugodtan csatlakozhatsz hozzánk is.

2011. aug. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és honnan szerváltad a bulizós barátot?
2011. aug. 21. 01:24
 5/10 anonim ***** válasza:
buliba sem muszály menni, égni sem muszály, de ez a te választásod, nem hiszed el de meg van az esélye hogy ennek a döntésnek a meghozatalával tönkre fogd tenni az életed, de az is lehet hogy megmented :D sok sikert
2011. aug. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ember honnan valósi vagy?

én multkor partyba megismerkedtem 3 arccal. nem lettünk jó barátok de sztem ha nagyon akarnék buliba menni, simán elhívnám őket és el is jönnének

2011. aug. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát ez olyan dolog hogy egyszer kell elmenni, azután már lesz kivel mert ott lehet ismerkedni. én kocsmázni járok egyedül néha meg koncertekre, kisebb helyekre. leülök aztán 10 percen belül már tuti odajön valaki hozzám beszélgetni.
2011. aug. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

fiú vagy lány vagy?



Amúgy én nagyon elveszettnek érezném magam egyedül egy discoban, még sokszor akkor is annak érzem magam, amikor vagyunk 2-3an. Szóval SZVSZ gáz.

2011. aug. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Egyik legjobb haverom akivel lehetne menni bulizni, másik városban lakik, szülink nem engedik h este én oda, vagy ő hozzánk eljöjjön. Akik meg itteni haverjaim azok nemnagyon szoktak bulizni.
2011. aug. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"10 percen belül már tuti odajön valaki hozzám beszélgetni"


Persze, neked könnyű volt, mert lány vagy! :/

2015. márc. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!