Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleimnek hogy mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleimnek hogy mondjam el hogy idősebb fiú tetszik?

Figyelt kérdés
L/15 vagyok. 20 éves fiú tetszik nagyon és énis neki. Ki akadnak ezen a szülők vagy elbírják fogani?
2009. ápr. 15. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én szüleim kiakadtak amikor hazaállítottam egy rózsával..Azzal nem is lett volna baj,csak amikor elmondtam, hogy a srác 23 éves,én meg 16.Szerintem óvatosan érzékeltesd velük, hogy mit szólnának hozzá.Vagy mondjuk kérdezgess arról, hogy mit szólnak az ilyen forma kapcsolatokról,mondjuk fölhozhatnál példát ha ismersz valakiket akik között van korkülönbség.Sok sikert!Menni fog!
2009. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Körülbelül hasonló cipőben járok, én szépen finoman elkezdtem anyuéknak mesélni a srácról, hogy milyen kedves, aranyos meg egyebek, meg hogy amikor kimegyek vele sétálni akkor milyen jól elbeszélgetünk, ami olyan téma amit más is tudhat elmondhatod neki, vagy ha például "segítséget" kérnél szüleidtől, hogy ezt mondta és ezt nem érted, hogy hogy érthette, mindegy akármi csak mesélj neki a srácról, de ne rögtön azzal kezd hogy belezúgtál, barátok vagytok és jól érzitek magatokat együtt, szeretnél vele találkozni meg egyebek. Elöbb bizonyosodjanak meg rola, hogy a srác megbízható, és kedves.

Hidd el sikerülni fog, én már ott tartok, hogy anyu meg szeretné ismerni :D

Sok sikert

2009. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz annyira ha ennyivel idősebb, van ismerősöm aki 19éves és el van jegyezve 24éves pasival( ez teljesen komoly eljegyzési ebéd vagy mi is volt). Amúgy még msot lehet hogy sok kicsit de csak azért met 16 vagy de ha ezt 18évesen kérdeznéd egyértelmű h sztem még a szüleid se akadnának ki rajta... am igaza van az egyik előttem szólónak szép lassan kell hinteni az igét, először csak mesélsz h de jó fej stb... aztán egyre többet.
2009. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!