Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem késő változtatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem késő változtatni az életünkön?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok, de nagyon fiatalnak nézek ki. Mindenki 19-21 évesnek gondol. Ebből fakadnak a problémáim. Nem vagyok már szűz, de ugyanakkor úgy érzem nem éltem még ki magam úgy ahogy szerettem volna. Nem sok dolgom volt a lányokkal, mert nagyon nehéz így ismerkedni. 15-19 éves lányoknak jövök be. Amire lehet hogy egy másik 30 éves férfi irigykedne, de hosszútávú kapcsolatot én nem tudnék velük kialakítani. A 20-26 éves lányok a kisfiút látják bennem és nem tudok velük ismerkedni. Szóval nehéz és nem tudom mit tegyek. Most arra gondoltam, hogy rendben nem fogom elrontani az életemet és változtatok rajta egy picit. Azt találtam ki, hogy kimegyek egy évre Angliába dolgozni és a pénzből amit félretettem beiratkozok egy nappali főiskolára újra (jártam már fősulira, de ott akkor semmibe vettek a lányok, mert gimisnek néztem ki) és bepótolom amit akkor nem tudtam megtenni. Ti mit gondoltok erről? Mi a jó megoldás? Mert, ha most ezt nem teszem meg akkor szerintem örökre úgy fogom érezni, hogy valami kimaradt az életemből. Ja és azért írtam ebbe a témakörbe mert az egyik ok amiért ezt szeretném megtenni, hogy szeretnék végre párt találni magamnak mert ez eddig nagyon nehéz volt.
2011. aug. 20. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól látod szerintem is.
2011. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 twinky ***** válasza:
Ez is egy megoldas. Rajta. Angliaban tapasztalatot is szerzel, nyelvet is tanulsz (csak a zavargasokkal vigyazz!), aztan eld ki magad a magyar csajokon :)
2011. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jol latod a dolgokat, nehezebb keson valtoztatni, de jobb keson mint soha. Valszeg kesonero tipus vagy, legalabbis kulsore, ezert kesobb jon el a te idod. Sokan vagyunk hozzad hasonlo helyzetben, ha nem is ennyire durvan. En is fiatalabbnak nezek ki par evvel, es hat elegge elriadnak a huszoneves lanyok amikor megtudjak a koromat. Hazudozni meg nem akarok, nem is tudok.


35F

2011. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

„Angliaban tapasztalatot is szerzel, nyelvet is tanulsz”

Ezt én is így gondolom. És hát persze sok pénzt is megtakarítanék.


„aztan eld ki magad a magyar csajokon”

Hát én nem az orrba szájba szexuális életre vágyom, de eddig még csak egy kapcsolatom volt a fent említett problémám miatt, inkább csak normális tapasztalatokat szeretnék szerezni. És nem 15-18 éves lányoktól. Mert azoktól nem kaphatnék sokkal többet mint egy átbulizott éjszaka utáni szexet. Ami nem rossz, de ezen a szinten szeretnék túllépni.

2011. aug. 20. 14:38
 5/7 A kérdező kommentje:

„nehezebb keson valtoztatni, de jobb keson mint soha”

Én is azt gondolom, hogy az embernek csak egy élete van. Meg aztán sokat tulajdonképpen nem veszthetek. Maximum, ha nem jön be az egész akkor megyek vissza dolgozni és kész. Szerencsére olyan végzettségem van, hogy nem jelent gondot az elhelyezkedés.


„En is fiatalabbnak nezek ki par evvel, es hat elegge elriadnak a huszoneves lanyok amikor megtudjak a koromat. Hazudozni meg nem akarok, nem is tudok.”

Hát igen én sem szeretek hazudni. De a 15-19 éves lányok nagyon odavannak értem, de amikor megtudják a koromat akkor már egyből furcsán néznek rám. Tehát akkor akiknek bejövök és nem hazudok elfordulnak tőlem. A 20-26 éves korosztály meg kisfiúnak néz. Zsákutcában érzem magam.

2011. aug. 20. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is jó ötlet külföld,bár szerintem a főiskolára-járás már ennyi idősen max úgy lenne érdemes,hogy ha levelezőre járnál és mellette dolgoznál. Az valahogy komolyabban hangzik!


Másrészt nekem is kimaradtak dolgok az életemből,és mindig azt képzeltem,hogy majd bepótolom őket.Aztán teltek-múltak az évek,s bár hiányoznak azok a dolgok,amiket nem próbálhattam ki,most már ennyi év távlatából úgy gondolom,felesleges lenne bepótolnom,hisz már megváltozott a személyiségem,és azokat a dolgokat AKKOR,a múltban kellett volna átélnem.(nem szexualitással kapcsolatos dolgok,mielőtt még azt hinné bárki!).

Szóval én már teljesen új dolgok felé orientálódok,és nem akarom azt kipróbálni,amiben régen nem lehetett részem.


Csak annyi,hogy menj ki mindenképp külföldre,vérfrissülésnek és új tapasztalatok szerzésére(bármilyen téren) is meg fogja érni!Hajrááá :)

2011. aug. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nosza !

Valósids meg!

Ha úgy érzed ,h ez a megoldás?

Bár számomra fura ,h ezzel akarod kompenzálni a kapcsolataid ban lévő problémákat ,de nem vagyunk 1 formák 22/F

2011. aug. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!