Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átlagos srác mikor tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos srác mikor tudja elfelejteni az volt bnőjét?

Figyelt kérdés

4 hosszú évig voltunk együtt nagyon szerettem , ahogy ő is engem ,de kezdtem kevés lenni a lánynak igy érthető módon vége is lett.


ő mással van, nekem meg még mindig ő jár a fejemben és "sz.r egyedül" :s


Munkám nincs , társasági életben sem vagyok túl aktiv , ezért még lekötni sem nagyon tudom magam hogy ne rá gondoljak.


2 hónapja lett vége és 2 napja megint erősen elkezdett hiányozni nagyon.


Kb egy átlagos srác mikor fogja tudni elfelejteni vagy túltenni magát rajta?


1 dolgot biztosra tudok hogy más lány nem hiányzik csak ő és nem is akarok felejtésből mással lenni ameddig nemleszek valóban túl rajta .


2011. aug. 19. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
pedig az lenne a legjobb ha felejtésből össze jönnél valakivel így időtlen időkig eltarthat ha tényleg szereted őt...
2011. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 twinky ***** válasza:
Gyere ki holnap a Ligetbe. Ott leszunk. Lesz whisky meg nehany szoposk.rva.
2011. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen csak az a baj hogy nemtudok más lányra úgy nézni hogy kapcsolat.


+ egy másik lányt azért vágjak tönkre mert én " felejteni akarok" :s ez se menne nekem.


" nemhiszem hogy túlságosan velem volt a baj" előző kapcsolatba csak arra rákellet jönnöm hogy egy átlagos srácnak mint én egy top fullos gogo láncos , pultos lány nem az ő szinje ( aki bárkit megkaphat)


és erre ő is rájött.


szeretnék új kapcsolatba lenni de már félek hogy kevés leszek akárkinek .


Ügyes volt az exem a föld alá tette az önbizalmamat és valóban nem is merek már mással lenni akármennyire is hülyén hangzik :(

2011. aug. 19. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
4évig voltatok együtt,ez nagyon hosszú idő.Nem írtad a korod,de ez szinte így alig számít,bár ahogy nézem fiatal vagy.Érthető,hogy szomorú vagy,a nőknek is ugyanúgy fáj,ha így járnak,nincs különbség a kettő között.Ameddig nem találsz mást,addig úgy sem lesz jobb.De biztos vagyok benne,hogy nem maradsz így,minden csak idő kérdése.Azért valóban nem kell felszedned egy lányt,hogy te tudj felejteni.Az exed után ne fuss,ne próbálkozz vissza,ha nem kellesz neki,hát nem.Minden tökéletes helyett van egy selejt : ) Gondolj erre.Ennél csak jobb lesz,senki nem marad pár nélkül,neked nem ő az igazi,és kész.Szórakozni eljárhatsz,legyél társaságban,ne legyél egyedül,mert rögtön szomorú leszel.
2011. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó ment a pipa ! ;)
2011. aug. 19. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy "átlagos" srác, ahogy figyeltem a környezetemben, legrosszabb esetben is 1-2 hónap alatt el tudja felejteni. Viszont egy "normális" srácnak sokkal nehezebb, és úgy tűnik, hogy te ilyen vagy.

Nekem 3 hónapja tart... szóval lehet, hogy még egy ideig neked se lesz sokkal jobb :/


Próbálj meg találni valami hobbit, vagy sportot. Az sokat segíthet. Én elkezdtem festeni meg íjászkodni, és bár sajnos az egész napot nyilván nem töltik ki, azért gyakran órákra is feledtetni tudják a hiányt.

2011. aug. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm valamit keresnem kell mert ez igy nem pálya :( !
2011. aug. 20. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!