Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan oldotta meg a szerelmi bánatát? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Eltekintek tőle és együtt élek vele. 6 éve, egyszer csak elmúlik.
2011. aug. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vodka, fél óra aztán megint vodka fél óra ezt igy addig amig meg nem húztam egy másik csajt
2011. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
A barátom szakított velem. (3 év után) Egy hétig nem ettem, nem aludtam, csak feküdtem és vegetáltam. Aztán egy hétig csak ittam és aludtam, aztán felajánlottam neki, hogy kezdjünk csak szex és más semmi kapcsolatba.. Abba belement..Ez azóta (kb másfél hónapja) addig fejlődött, hogy ismét minden időnket együtt töltjük, mintha járnánk.. Azóta valahogy elnyomtam magamban a szerelmi bánatot, de állandó félelem van bennem, hogy mikor tűnik el újra az életemből, hiszen hivatalosan nem vagyunk együtt.. Még mindig bennem van a bánat és nem tudom mikor ér véget.. ha teljesen kilépne az életemből talán sosem dolgoznám fel..
2011. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
EZEN A Korpiklaanis Vodkán majdnem behaltam,ku.vajó szám amúgy :D
2011. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!