Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleménytek arrol ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleménytek arrol ha egy 36éves egy 14évesel van együtt?

Figyelt kérdés
A férfi azt állítja,hogy a lány nagyon fontos a számára és,hogy ő az akire várt,hogy soha többé nem kell neki más. már több mint 1éve tart a kapcsolat. Mi a véleményetek erről?
2011. aug. 16. 14:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó írónak! teljesen igazat adok neked és köszönöm!
2011. aug. 16. 14:24
 12/23 Hailey13 ***** válasza:
100%

és egy éve?:D

éérdekes..gondolom a férfinek van munkája, lehet volt/VAN felesége, gyerekekről ne is beszéljünk.

14 éves lány meg ruhákkal, magával foglalkozik, maximum azzal hogy elvégezze a nyolcadikot.

rosszul vagyok ha csak elképzelném a szituációt...

egyszer 12 évesen valami nagyot akartam mondani fateromnak, elkezdtem boldogan kamuzni arról hogy egy 18 éves sráccal chatelek és a mennyire tetszik. azt a fejet amit levágott..:DDDDDD

15/L


de emberrrrrrr 22 év?!

2011. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 napietus ***** válasza:
ha a barátod a pasi, akkor barátilag figyelmeztesd, hogy Te nem fogod feljelenteni, de más lehet, hogy igen, szóval SÜRGŐSEN fejezze ezt be.
2011. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedofil. Ennél normálisabb választ nem lehet elképzelni, mert az. 13 évest ezzel hülyíteni...
2011. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
mind a kettő barát. a lány nem magával foglalkozó,plázacica csak hogy tudja az a 15/L. teljesen elbasza az életét és rohadtul szenved de senkire sem hallgat.. próbáltam már bezélni mind a 2-vel de mintha süket fülekre találnék..
2011. aug. 16. 14:28
 16/23 napietus ***** válasza:

akkor drasztikus módszerhez kell folyamodnod. mondd meg a pasinak, hogy a következő ember, aki erről faggatni fogja, az egy rendőrtiszt lesz a városi kapitányságon.


lány szüleivel nem beszéltél még? ha nem, tedd meg, ha igen, mit szóltak?

2011. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Hailey13 ***** válasza:

egy átlag 14 évesről beszéltem te ostoba, de gratulálok egyébként ha ezt is itt kell megvitatni. ha azt írjuk hogy perszeeee, ez az új divat akkor megnyugodsz és annyi, nem foglalkozol a barátnőddel? egyébként ha ő is akarja a csávót, de szenved, az az ő baja.:) csak magadra haragítod a rendőrséggel, lehetne annyi esze hogy tudja hogy nem helyes.

te egyedül úgyse tehetsz semmit..:)

2011. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
köszi. majd azért próbálok valamit tenni
2011. aug. 16. 14:35
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha örökbe akarja fogadni, rendben van.
2011. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Victoria Winchester ***** válasza:
100%
Na jó, ez már durva!!! :O Szerintem a maximum 10-11 év korkülönbség megy el, de 15-től felfele!! Ez már pedofíliának számít, mert ugye a "kapcsolat" a (kis)lány 13 éves korában kezdődött! Ezt a "kapcsolatot" nagyon hamar el kéne felejteni!!
2011. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!