Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar tőlem valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar tőlem valamit a csaj?

Figyelt kérdés

16/fiu vok. Az a helyzet hogy van egy 14 eves helyes csajszi....Akivel regen mind szidtuk egymast, meg anyazasok voltak, stb. Es mar tavaly kicsit lecsillapodtunk ezekkel a hulyesegekkel,es mar akkor neha beszeltunk. En mar regen is birtam csak akkor hisztis volt, es mindig csak szidtuk egymast.Es most meg szebb, aranyosabb, helyesebb lett:) es a legfontosabb dolog hogy mar nagyon kedves:) De most kb 1 honapja mar irt nekem face-en is, meg yahoo messengeren is, hogy mit csinallok, meg minden, es kerdeztem hogy: hogy-hogy irt nekem? es mondta h van kedve beszelgetni... Ugyhogy azota nagyon-nagyon joba lettunk:D. Aztan ahogy teltek a napok, kb 2-3 utan mar kuldott puszit, meg meg szivet, meg minden, en is kuldtem neki:D Es kezdtem kicsit megszeretni. Aztan nemsokara ra meg azt kerdezte hogy van kedvem-e talizni vele....es mondtam h igen:D jo hogy igen:D...de sajnos nem jott ossze:( (am egy varosba lakunk) Azota mindig minden nap beszelgetunk....es mar ott tartunk h szeretlek (de mondjuk o azt mondta hogy "meg" ugy szeret mint egy nagyon baratot). Minden jo most koztunk, nagyon fontosak vagyunk egymasnak, ahogy en latom a dolgokat....csak az van hogy en jobban szeretem mint baratot... De nem akarom eroltetni a dolgokat. Ezert is tettem fel ezt a kerdest, mert nem tudom mit tegyek. Szerintetek akar tolem valamit csaj? Es ha igen akkor mit tegyek??? Hagyjam hogy o lepjen, vagy lepjek en???

Koszonom elore is a valaszokat!!! kerlek kimeljetek a hulyesegektol! :)


2011. aug. 15. 04:14
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj...szerintem nincs olyan lány, aki azért ír rá valakire hogy barátkozzon vele...most egy kicsit gondolkodjunk úgy mint a lányok. Te írnál lánynak azért FaceBook-on, mert barátkozni akarsz?:) Nalátod... Viszont a szíveket ne vedd komolyan, abban a korban még nem számít semmit. Én azt mondom hívd el valahova, és ott próbálkozz fínoman. Én nem vagyok olyan tapasztalt a nők terén, úgyhogy ebben már valami "rutinosabb" embert kérdezz meg. Én azt mondom, hogy többet akar tőled mint barátság. 17/F
2011. aug. 15. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
csajszi vagyok es szerinem a puszi nem fontos, de szivet nem kuldunk akarkinek... szerintem bejossz a lanynak, de tudnod kell hogy 14 evesen nagyon naivak a csajok. az is lehet hogy csak jatszik veled. viszont az is lehet h nincs is batorsaga megmondani neked hogy mi van, de a teste akaratlanul is uzen neked infokat. figyelg az apro jeleket! testbeszed, tudod... :D
2011. aug. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a netes "kapcsolatok" nem valami jók csak cicázás az egész találkozzatok érezzétek jól magatokat és majd kialakul valami! Az előttem lévő "csajszi":) meg jól mondta hogy figyeld a jeleket ha nem vagy hülye leesik majd a dolog!
2011. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

latom szerintetek is akar valamit a csaj:D

meg ma megbeszelem vele h talizzunk, meg minden.

Es ha lesz valami , majd irok, meg azt is hogy mi tortent:D

Am meg koszonom a valaszokat, de meg irhattok:)

2011. aug. 15. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:

a gond az hogy az ilyenkorú lányok azt se tudják mit akarnak.az egyik órában rá vannak izgulva az emberre,józanabb pillanataikban lecsillapodnak"hogy azért mégsem" aztán amikor megint viszket nekik teszik újra a szépet valakinek de ez az indíttatás se tartós.

hullámzó lelkületüek.nem is az a lényeg hogy veled csetel e többet vagy más kannal,a lényeg az hogy amikor úgymond beindul ki van hozzá "földrajzi értelemben" épp a legközelebb

2011. aug. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó korban élünk, hogy az elektronikus szív- és pusziküldés már ekkora jelentőséggel bír.

Ha úgy érzed, lehet valami komolyabb ebből a szituból, kezdeményezz és lépj te! Akár ismeretlenül is beválhat egy finom letámadás, amit a csajnak kell befejeznie (én így jöttem jössze jelenlegi barátnőmmel egy éve) csináld, ha találkoztok.


20/F

2011. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2011. aug. 31. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!