Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mire véljem ezt? F. ontos! :/

Figyelt kérdés

Van egy srác... egy buliban ismertem meg,szerdán. És,nagyon megtetszett,én is neki... és kicsit összemelegedtünk. Csókólóztunk,ölelgettük egymást,és nála is aludtam. ( de nem történt semmi) összebújva aludtunk...

Egy bandába tartozunk,nagyon sokat találkozunk,de eddig nem voltunk ennyire.. "jóban" :D.

2napra rá találkoztunk,és azt mondta,meg én is,hogy ismerjük meg egymást jobban.

Ezzel eddig nincs is baj,de már a barátnőmnek azt mondta,hogy nem tudja.. hogy megakar e ismerni,mert gyors volt ez az egész. Közben úgy néz rám,mintha én lennék a szerelme,sokszor ölelget,és beszélgetni akar velem...

de,3napja nem tudok róla semmit se. Annyit tudok,h a barátnőm nála aludt... és kérdezgetett rólam.. de velem már nem beszél,nem keres,nem ír rám...

semmi életjelet nem ad ki magáról. Pedig állandóan a gép előtt ül. És én is.. elég sokszor.

Nem tudok most mit akarhat tőlem.:S

Szerintetek?

Köszönöm. :S


2011. aug. 14. 23:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Így van. Lépj tovább! A bulis kapcsolatoktól kb. ennyit lehet várni.
2011. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
de az nem érdekes egy lány is rá irhat egy fiura azal nincs semmi baj de ha anyira a akarod tudni hogy kellesz-e neki akkor várj egy hetet ha rád ir akkor sima ügyed van ha nem akkor viszont had a pics ába
2011. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
az a gáz,hogy én kivárnám már büszkeségből is azt az egyhetet... de megörülnék tuti addig. meg addig 100% h találkozni is fogunk. Nem mindig ölel meg,meg nem mindig kedveskedik,mert ő kedvember... de ha találkozunk,miből fogom észrevenni,hogy kellek neki?! :|
2011. aug. 14. 23:45
 14/18 anonim válasza:
azt meg lehet érezni azt nem lehet elmegyarázni ha kelesz egy fiunak ak megpróbál minél többet veled lenni és mvel 21 éves nem hiszem h félénk,szégyenlős! ám mivel együt szoktatok ugymon bandázni ak viszont minél többet próbál veled beszélni meg stb. de viszont ha keveset is beszél veled te legyél vele mindeig kedves .... mert akor egyre több kedve lesz veled kettesben is beszélgetni
2011. aug. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

de,nagyon félénk,és nagyon szégyenlős...

akkor szoktam megölelni,amikor úgy néz rám,hogy belepusztulok... és akkor szokott utána ölelgetni,úgy néha. Én kedves vagyok vele,adom a formámat,viszont ő nem beszél sokat,de ha megyünk valamerre a bandával,és pl lemaradok valami miatt,valamerre.. akkor mindig hátrajön hozzám,meg elkísér,megvár.. stb... ezek is jelek? vagy udvarias?:/

2011. aug. 14. 23:57
 16/18 anonim válasza:
ezek bizony jelek próbálj minél töbször lemaradni mongyuk cipőkötésvagy akármi :) és csak hajrá most kiindulásnak csak azt tudom mondani hogy ha megint mentek a bandával sétálni akkor mragy le akmi miat és utalgas erre a dologra és hátha szerencsédvan és kapcsol :) és akkor beszéljétek meg a dolgot :)
2011. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

najó.. most írtam rá. nem nagyon... akart sztem velem beszélni :(

én meg egy lúzernek érzem magam mert ráírtam..

áhh nemérdekel már.

2011. aug. 15. 00:45
 18/18 anonim ***** válasza:

Micsoda dráma... Ráírni, vagy nem írni? A telefon kiment a divatból? Vagy az élő kommunikáció? Végül Facebookon fog az emberiség kefélni, és lájkokban adagolja a megtermékenyítő sejteket, a leány nyelőcsövébe?


Szard le, lépj tovább, keress mást.

2011. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!