Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan válasszak közülük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válasszak közülük?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam ilyen helyzetbe, mint most. Van 2 lány, akiket nagyon megszerettem és ők is engem. Minkettővel eltudom képzelni magam kapcsolatba, de nem tudom hogyan menne a dolog, ezért nem tudok választani közülük, félek, hogy megbánnám a döntésem. Valami ötlet ami megkönnyítené a döntésem?:S
2011. aug. 14. 18:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Persze, hallgassak a szívemre. Lassan 2 éve nincs barátnőm és rettegek attól, hogy rosszul döntök, és mindent kezdhetek előröl.
2011. aug. 14. 18:27
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy, melyiket választod, ha tönkremegy a kapcsolat, az azért lesz, mert valamit el..tatok, nem azért, mert nem a másikat választottad.


Lehet, hogy azzal addig se tartott volna.


Fogj egy papírt, írj fel az egyik oldalára minden jót, alá minden rosszat az egyik lányról. A másik oldaláról ugyanezt a másik lányról.

Ha nem megy, akkor kérdezd meg a legjobb haverod, ő melyiket választaná, és válaszd a másik csajt. :D Legalább a haverod miatt nem kell aggódni, hogy bekavar.

2011. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, haver én most nagyon irigyellek ám téged. Nézd a jó oldalát, legalább találtál olyan csajt, akivel kölcsönös a vonzalom.


Próbáld meg valamelyikkel, aztán majd alakul, ha meg nem ott a másik később.

2011. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért ez nem így megy.:) Gondold el ha van egy csaj, akinek 2 pasi jön be, és az egyik te vagy. Nem téged választ, amikor szeretted. Nem hinném, hogy később megbocsájtanád a döntését. Én ha döntök, az egyik leányzóval biztos vagyok benne, hogy sosem lesz újra minden a régi, szóval 1 lapra kell feltennem mindent:S
2011. aug. 14. 18:39
 5/9 anonim válasza:

Az egyikkel dugj, a másikkal meg legyél kapcsolatban.

Ebben csak az a nehéz, hogy ne tudjanak egymásról. :)

2011. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha egyik sem tetszik jobban, mint a másik, akkor az igazi nincs közöttük. Akkor ők csak helyes, barátcsajok, semmi más. Ha tényleg éreznél valamit, akkor nem kerülnél ilyen helyzetbe. Ha meg teljesen egy szinten vannak, akkor nincs rossz döntés, mert kb. egyformán fontos (vagy nem fontos) számodra a két lány. SZerintem bökj egyet és sok sikert! (ha nem lennél ennyire ráállva, hogy márpedig ez a kettő van csak, akkor a javaslatom az lenne, hogy keress egy harmadikat, aki tényleg érdekel is, mert amíg ezen agyalsz, addig hidd el, ők nem érdekelnek úgy igazán. Akkor nem ezen gondolkodnál, hanem már cselekedtél volna.) L27
2011. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Reggel, ébredés után melyik jut eszedbe először?


Ha meg ilyen papírra írt tulajdonságlistát csinálsz róluk, azt utána égesd el, nehogy megtalálja a választott! :)


Készülj arra, hogy bármelyiket is választod, eleinte lesz benned egy "mi lett volna ha?" érzés.

2011. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak nagyon óvatos vagyk. 2 éve nincs senkim és ahogy a szerencsém ismerem, ha most rosszul döntök, nem is lesz egyhamar.
2011. aug. 15. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha sokáig tökölsz, akkor egyik se lesz meg!


Magadat kell ismerned. Milyen kapcsolatra van szükséged? Melyik lány az, aki inkább az elképzeltet tudná nyújtani?

Ha egyik se, akkor válassz egy harmadikat! :)

2011. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!