Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jó távkapcsolat titka? help!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó távkapcsolat titka? help!

Figyelt kérdés
Barátom szeptemberben megy Budapestre iskolába és így csak hétvégénként tud lejönni hozzám és a szüleihez.már most félek hogy mi lesz. esetleg van még más aki ilyen helyzetben van?.milyen veszélyei lehetnek hogy a Barátom elmegy egyetemre? Beszéltük,hogy biztosan lesz internete meg laptopja,de kétlem hogy mindennap tudnánk majd beszélni.általánosan majdnem minden nap együtt vagyunk és másfél éve nagyon szeretjük egymást. adjatok tanácsot.sok okomlesz féltékenykedni? nem egy csajozós tipus,de akkor is félek:(
2011. aug. 12. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát

bíznod kell benne

neki is benned

féltékenység, kételyek tönkrevágják az egész kapcsolatot

viszont nehéz bízni benne. ez rajtad áll,hogy bízol-e benne.

2011. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

úhh:D álmos vagyok:D szóismétlések:DDD

szval.

bizalom, őszinteség, hűség

mi nem tudhatjuk van-e okod rá. magadban kell eldöntened

2011. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem nem érzem hogy bármi okom lenne rá eggyenlőre.bocsi a szóismétlésekért már nekem is este van:) én igyekszek bízni benne ő még nem adott rá okot hogy ne tegyem de rettegek hogy ez az elválasztás közénk fog állni:S
2011. aug. 12. 22:07
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a távkapcsolat titka a bizalom. 1 éve élek távkapcsolatban a barátommal, és semmi problémánk nincs, mivel bízunk egymásban. ha hiányzik a bizalom, akkor a féltékenység fog felőrölni, ami nem jó. mindig beszéljetek meg mindent, mond el neki mi bánt pl távolsággal kapcsolatban, és hallgasd meg őt, hogy neki mik az aggodalmai. ez alapján ki tudtok hozni vmilyen kompromisszumot, amelyhez tudjátok tartani magatokat. látogatni tuti fog és te is fogod, ha hiányzik fel hívod. az első pár hét nehéz, de ha meg van a bizalom, akkor sima ügy.
2011. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Hasonló helyzetben voltam, 7 hónapig tartott a kapcsolat, hétvégente tudtam csak hazamenni barátnőmhöz. Voltak megterhelőbb időszakok amikor többet kellett tanulni, közben ős is csinálta a dolgát. A baj ott volt hogy a kapcsolat megrekedt egy szinten, ha lángoltunk, másnapra már vissza kellett mennem. Ez ahhoz vezetett hogy féltékeny volt és megcsalt egy sráccal akivel a vonaton találkozott.


Ha korlátoznak titeket a szülők a hétvégenti együttalvásban (1x egy hónapban pl) akkor inkább nem próbálnám. Ha most kezdi az egyetemet akkor amúgy is sok embert fog megismerni, úgy érezheted kimaradsz az életéből, elvan a világában, ez pedig eléggé kikészíthet. Ha hagyod.

2011. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Még az előző vagyok, a kapcsolatot lehet tartani, de feltételezem kolis vagy albérletben van, ott pedig van hogy hirtelen lementem filmezni, elhívtak valahova. Benne van a dologban, inkább olyan 2-3 naponta telefonhívások, neten nagyobb elérhetőség. Mert ugye elég sokba kerül így is a mindennapok.
2011. aug. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

az együtt alvás/együttlét megoldható szerencsére. albérletben fog laki, egyedül szóval nem valószínű hogy eltűnik egyik percről a másikra.viszont igen,új emberek, új környezet..érdekes lesz =/

köszi a válaszokat:)

2011. aug. 12. 22:53
 8/12 A kérdező kommentje:
22:9-es igyekszek követni a példátokat,köszi hogy írtál:)
2011. aug. 12. 22:54
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi is másfél éve vagyunk együtt a barátommal:) 8 hónapig csak hétvégente találkoztunk,nagyon nehéz volt eleinte.. Csak sírtam meg szomorkodtam.Ingyen beszélünk egymással,így mindent tudtunk egymásról.Nagyon fontos a bizalom,és az,hogy le tudd foglalni magad valamivel.Biztos van valami hobbid,vagy keress valamit.Sajnos lehet megint külön kell válnunk,de ismét nagyon nehéz :( Biztos nem lesz majd könnyű,nektek sem,de a szerelemért mindent!:)
2011. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
új emberek, új környezet, nyugalom... ez még nem egyenlő a megcsalással.. amugy nekem is távkapcsolatom van..
2011. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!