Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz, ha azt írom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha azt írom a barátomnak sms-ben, az üzenet végére, hogy " Puszi Szeri <3 " 18 évesen?

Figyelt kérdés

Unokatestvérem 30 éves, és az egyik képe alá iwiwen az van írva, hogy " Szeri ", de mint alany, Én, mint ige, szeretném írni...


Bocs, hogy ilyen hülyeségeken akadok fent, csak kíváncsi vagyok, Ti mit gondoltok...


2009. ápr. 12. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen cuki rövidítésektől alapvetően a falra tudok mászni. De szerintem egy szerelmes üzenetben ez nagyon kedves. Szóval semmi baj vele - biztos érteni fogja és nem gáz. :)
2009. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
fúj.. elég szar már bocsi:-) Nem vagy te 12-13 éves..
2009. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel utálom az ilyen becézgetéseket, miért kell már smsben is affektálni? :S Mellesleg olyan felszínes felhangja van.. Ha azt akarod kifejezni, hogy szereted akkor írd azt h "Puszi, szeretlek". Sokkal többet jelent. Legalábbis nálunk, mert mi nem mondjuk lépten nyomon, csak ha igazán úgy érezzük..
2009. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem ezeket a kifejezéseket. Nekem annyira gyerekesek. Neked kell tudnod, hogy a barátod, hogyan viszonyul ehhez. Én biztos azt írnám, hogy Puszi! Szeretlek!
2009. ápr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

De, nagyon gáz, legalábbis nekem az lenne.

Miért nem lehet azt írni akkor már hogy: ,,Puszi, szeretlek''

ja, mert tovább tart leírni 4,5 másodperccel?

2009. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem is inkább "puszi, szeretlek".


Ezektől a becézésektől a falra tudok mászni. Egyszer megismertem egy lányt, aki nagyon szimpatikus volt, de amikor először szembesültem ezzel a cuki-szövegével, egy világ omlott össze bennem és onnantól elmúlt minden pozitív érzés. Szerencsére nagyon az elején voltunk.

2009. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben értettem :D Azért kérdeztem meg, mert nem nagyon használom az ilyen rövidítéseket... És kíváncsi voltam kinek, mi a véleménye erről. Köszönöm a válaszokat!!! :)
2009. ápr. 12. 22:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Gáááz. :P
2009. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

na most én azt a részét nem értem a kérdésnek, hogy: "de mint alany, Én, mint ige, szeretném írni..." - most akkor a Szeri nem azt jelenti, h "szeretlek"? Vagy én vagyok a hülye?

Amúgy meg sztem a <3 éppen elég. :) A szeri lehet, h csöppet tényleg gyerekes. De ha ilyen beállítottságúak vagytok, esetleg (ne vedd sértésnek, nem annak szánom, akkor se, ha az vagy, akkor se, ha nem), EMOk, akkor írhatod. :)

2009. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Áhh, nem vagyunk " Emok "... :) Igen, amúgy Én is úgy tudtam, hogy a Szeri=Szeretlek, de szerintem unokatestvérem úgy értette, hogy " Szerelme-Szeri ", bár nem tudom... Egyébként igen, tényleg furcsa ez a rövidítés, csak ahogy leírtam a puszit, reflexből jött volna a szeri ( mert olyan sok helyen így van már írva... :S ), de nem úgy küldtem el Neki, sőt, nagyon megbántam volna, ha úgy küldöm... Nem az én stílusom..

Mégegyszer köszönöm a válaszokat! :)

2009. ápr. 12. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!