Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély visszafordítani?

Figyelt kérdés
A kapcsolatom elkezdett rossz irányba változni. Alig beszélünk, akkor is szinte a semmiről. Én próbálkozok de egyszerűen nem akar beszélgetni. Alig töltünk már együtt időt, az igaz, hogy távkapcsolatban vagyunk, de már lassan minden fontosabb mint én. A legrosszabb húzása a páromnak az volt amikor tudatta velem, hogy túlságosan szeretem őt és ezzel megfojtom.. Mit tehetnék, hogy újra minden a régi legyen? Nagyon elkeseredett és tanácstalan vagyok.
2011. aug. 12. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a másiknak szüksége van egy kis időre nélküled, aztán majd mikor egy kicsit lehültek a kedélyek, vissza fog hozzád térni. Kivéve ha pasija/nője van rajtad kívül, mert az elég gáz. Viszont az is lehet hogy egyszerűen csak kiszeretett belőled, hagyd, tallász másikat. De azér remélem hogy csak az elsőről van szó.... egy kicsit várj vele, néha mindneki betelik, ilyenkor hagyni kel egy kicsit szabadon.
2011. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor a párod jelzett, hogy megfojtod a szereteteddel, akkor az nem rossz húzás volt, hanem normális. Én a helyedben egy kicsit lazítanék, és nem erőltetném a dolgot. Ha látja hogy nem mutatsz annyi érdeklődést, talán változik egy-két dolog:)
2011. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én hagyom őt, de szerintem magának se vallja be, hogy baj van. Anélkül pedig, hogy beszélnénk róla szerintem a rosszabbik vége következik be. Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 12. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Enikőnek hívnak ? :)
2011. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy hívnak :)
2011. aug. 13. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Kár.. :S akkor tovább reménykedek :)
2011. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!