Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat a fejében?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel meccsen ismerkedtem meg.Névről már ismertem előtte is, de személyesen csak akkor találkoztunk. Aznap nagyon jól elvoltunk.Beszéltünk meg sétáltunk(persze többen voltunk nem csak 2en) Utána egy darabig nem találkoztunk (pedig egy faluban lakunk) majd mikor összefutottunk(nyáron) megkérdezte h nincs e melegem ,én meg hogy igen ... és erre nézett rám mint aki arra vár hogy nekivetkőzzek. Ezt el is mondtam a barátomnak, de nemnagyon izgatta a dolog, mondván bízik bennem. Majd megint nem láttam egy jó darabig a srácot. Nemrég megint összefutottam vele a haveroknál és hát olyan érzésem volt mintha rám akart volna mászni, mongyuk énis azért kicsit megnéztem... nemsokkal utána odajött hozzám és "megnézte a nyakláncomat" szinte vibrált köztünk a levegő , de én módszeresen hátraléptem. Pár napra rá az egyik haver pedig vmi olyant mondott hogy a srác randit tervez velem (mongyuk én ebben nem hiszek). Most a srác 17. Vajon mit akar? Csak jó haver akar lenni? Vagy több is?


L/15


2011. aug. 12. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem tupikus flörtölgető. Sztem nem akar többet. Bár ismerni kellene azt aj óembert.
2011. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj a barátodnál.
2011. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Csak szét akarja feszíteni a fiatal,szűk puncidat,szerintem.
2011. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak flörtöl, ne hagyd ,hogy emiatt tönkremenjen a kapcsolatod ! Hülyeség lenne egy kis "kaland" miatt eldobni azt a srácot aki MEGBÍZIK benned ennyire.. szerintem értékeld. Hagyjad . Nem vagyok stréber, de a mondjuk-ot mongyuknak írni, ezt már én sem állhattam meg ! xD
2011. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, csak meg akar húzni. A barátod meg nem tűnik seggarcnak a leírtak alapján szerintem jobb lesz neked ha hanyagolod ezt az új srácot.
2011. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most őszintén! Mi ezt honnan tudjuk? Viszont te lehet hogy többet akarsz, ha már ilyeneken jár az eszed. (Ha nem érdekelne nagyon, akkor ez a kérdés sem született volna meg.)
2011. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)))


14:55 - az életben nem voltam jó magyarból xDD


14:57 - nem akarok többet haverságnál, csak idegesitö amit csinál és nemtudom mit akar

/mostmár azért sejtem mi van a dologban/

a barátomat pedig nem hagyom el, legalábbis nem tervezem, főleg nem ezért a srácért

2011. aug. 12. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!