Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járhat a fejében? :S

Figyelt kérdés
16éves lány vagyok. februárban egy bulin megismerkedtem egy évfolyamtársammal.Megkérdezte, hogy felvehet e msn-re..két puszival köszöntünk el.Másnap már beszéltünk (msn-en) Ezután egy időre "eltűnt". Áprilisban hosszú idő után újra rámírt..azóta minden nap beszélünk. Elmondta, hogy el tudna Velem képzelni egy komolyabb kapcsolatot, de van egy is baj...van Neki egy másik lány is. Kb 2hónapig minden nap beszéltünk...jelét adta, hogy tetszem Neki...de közben azzal a másik lánnyal többször is találkozott. (Velem személyesen sosem.) június 22-én egy közösségi portálról kellett megtudnom, hogy összejöttek. Azóta is minden nap beszélünk, sőt elmondta, hogy úgy érzi nem boldog a barátnőjével, és szeret. Egyik este találkoztunk is...sokat beszélgettünk, sétáltunk. Sokszor ír sms-t...hívni is szokott. A napokban újra találkozni fogunk. Érzem, hogy szeret..és én is nagyon szeretem őt. Szerintetek tényleg több van köztünk, mint barátság...vagy csak én vagyok túl naiv, és beképzelem magamnak, hogy ebből több is lehet? kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2010. júl. 16. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A nem vagyok boldog a feleségemmel/párommal egy alap felszedő szöveg. Nem mondom, hogy ő is hazudik, csak megjegyeztem.
2010. júl. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez igaz:)

ő nem szó szerint így mondta..vagyis nagyon furcsa, meg rossz kedvű volt már napok óta..rákérdeztem mi a baj, és kicsit szúrósan megjegyeztem, hogy most boldognak kéne lennie. Erre mondta, hogy úgy érzi elrontotta, mert nem boldog.:S:)

2010. júl. 16. 07:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
jelen állásban én így látom: ez a srác játszik veled, kell neki egy pótlék hogy ha a másik kapcsolatabe fuccsol rohanhasson hozzá. ha atisztességéed is meg szeretnéd tartani mondd el neki hogy amíg kapcsolatban van te nem akarsz közbeavatkozni. majd ő eldönti hogy melyik kapcsolat kell neki. ha még is a másikat választja: te csak megúsztál egy naaagy csalódást. ha tégd választ: mázlid van, hajrá, tényleg feléd húz aszíve.
2010. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

talán tényleg csak bizonytalan. ami nem "jó" egyébként, de legalább azt jelentené, hogy nem hazudik.

miért nem szakít a barátnőjével, és jön össze Veled?

mert mondogatni könnyű, meg kinlodni is könnyebb, mint LÉPNI!

ha úgy érzed, hogy szeret, és te is szereted őt, akkor elvileg nincs is nagy probléma. csak beszélgessetek terelés nélkül.

sok sikert!

L/17

2010. júl. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen először én is úgy éreztem, hogy csak pótlék vagyok..de nemtudom..:/

azt mondta, mikor összejött a csajjal, hogy úgy érzi, nálam nem lenne esélye...most viszont, hogy tudja, hogy már biztosan tudja, hogy én is szeretném ezt a kapcsolatot..így már végképp nem értem. Nagyon félénk...nem szokott csak úgy játszadozni senkivel sem.

köszönöm az eddigi válaszokat=)

2010. júl. 16. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!