Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki hol ismerte meg a a párját?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol ismerte meg a a párját? Mi össze koccantunk az autóval, egy kereszteződésnél. Már 3 éve együtt.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! 26N
2011. aug. 12. 08:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
a helyi kisboltban dolgozik hétvégenként. már jó régen kinéztem magamnak, de sosem gondoltam volna, hogy összejövünk.:) elég sokat jártam oda és egyszer csak leszólított és elkezdtünk dumálni. aztán a végül elhívott randira és összejöttünk. több mint 1 éve együtt vagyunk.
2011. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

1*voltam discóban és a discó után ismertem meg,egy ismerősöm akart vele járni,próbáltam is összehozi őket(amúgya a csajjal nem voltam beszélőbe,de nem vita miatt,csak elkerültük mindíg egymást)De a párom nem akarta csajjal járni,smztünt,majd barátok lettünk,majd szerelmesek...5éve ismerem amúgy ismerkedésünk után kb 3-4hónappal jöttünk össze.5éve vagyuk 1ütt

24/L

2011. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Pincérnő voltam,ő meg jött kajálni az ismerőseivel.Meglátott,és bejelentette nekik,hogy ott a következő barátnőm.(ezt utólag tudtam meg)Adott egy névjegyet,de persze eszem ágában sem volt felhivni:-)

Ő bejárt még oda hónapokig,de én akkor már nem ott dolgoztam,hanem egy másik helyen.Három hónappal később betoppant arr a másik helyre egyszer csak,hogy megveszik a bárt.(Nem tudta hogy ott dolgozom,véletlen volt az egész) A főnököm eladta nekik,mi meg összejöttünk.Azóta van két gyerekünk:-)

2011. aug. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Vonaton. :)

Ennek már 10,5 éve.

27/N és 32/F

2011. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Önkéntes munka során ismertük meg egymást. Aztán semmi nem volt. Aztán fél évvel később találkozgattunk, aztán én elmentem külföldre egy évre. Leveleztünk, aztán összejöttünk. Az összejövés 2 éve, a találkozás 3 éve.
2011. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egy fesztiválon 10 éve :)
2011. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ápolónőként dolgozom egy kórházban. Műtétre érkezett az osztályra. Amikor reggel osztályátadás volt,csak egymásra néztünk, forrt a levegő körülöttünk. Amikor visszahozták a műtőből, félálomban viccesen kérdezte, hogy meghalt-e, mert ilyen azúrkék szempár csak a mennyországban nézhet rá... Másnap éjszakás voltam, végigbeszélgettük az éjszakát. Következő alkalommal, amikor mentem dolgozni, egy nagy csokor virággal várt. Mikor hazament, édesanyja hozott a nővéreknek az Ő nevében egy ajándékkosarat, azzal az üzenettel, hogy csak a kék szeműnek adhatja oda. Haza se akart menni. Elkérte a számomat, azután egy hét múlva találkoztunk. Csak ültünk a kávézóban fogtuk egymás kezét és néztük egymást, órákig. Ennek 3,5 éve. Ugyanúgy érzek iránta, mint akkor, amikor első pillantásra megszerettem. 17 éve dolgozom ápolónőként, soha nem fordult elő velem, hogy egy betegben a férfit és ne a beteget lássam. Ez a kapcsolat az, ami hiányzott az életemből. Boldog vagyok.
2011. aug. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Külföldön nyaraltunk, a sétálóutcán egy nagyobb üzeltben dolgozott. Minden este hosszasan szemeztünk. Tudtam, hogy alkalmazottként nem kezdeményezhet lányoknál. Tudta, hogy külföldi vagyok. Csak egy túrista, aki pár nap múlva elhagyja az országot, és még ráadásul nem is beszélt semmilyen idegen nyelven, így minden este azt a reménytelen, szomorú, gyönyörű szempárt néztem, ami annyira megfogott. Eljött az utolsó este. Tudtam, hogy talán akkor látom utoljára. De nem tudtam elképzelni, hogy soha többet ne lássam Őt. valami azt súgta, hogy ennek nem lehet így vége. Így másnap eléálltam egy cetlivel a kezemben, amin a nevem és a telefonszámom szerepelt. Még aznap éjjel megkeresett. :)))
2011. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

19,34 nagyon szép a történeted!

Gratulálok!

2011. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
És te, aki külföldön nyaraltál, neked ez a fiú a párod most, vagy abból utána semmi nem lett?
2011. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!