Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nyomozhatnám ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyomozhatnám ki, hogy van-e meleg ismerősöm?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 20:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha találkozol vkivel, told le a gatyádat és pucsíts be neki! Ha ezután nyomást érzel az ánuszodnál, akkor jó eséllyel b_zi az illető.
2011. aug. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Vedd elő a dákód előtte, és ha ráharap, akkor tuti homár!
2011. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hőmérővel.
2011. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Frusskah válasza:
40%
menny el velük bulizni , b*sszatok be (akkor másnap legalább nem emlékeznek semmire akkorse ha rosszul sül el) és kezdeményezz feléjük :D
2011. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

amelyik színes koktélt iszik, tangapapucsot hord, és arra a kérdésre, hogy "MELYIK A KDVENC SZÁMOD MADONNÁTÓL" nem az a válasz, h "AZ MEG KI A F@SZOM?", akkor az illető b*zi

Többet is megtudhatsz a beazonosításról az Amercan Dad-ből.

2011. aug. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Na hát aki Madonnát nem ismeri azelmehet a p.csába, de az is aki szerint csak a b.zik ismerik.
2011. aug. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Remélem még nem vagyok elkésve, de leírnám az én történetemet. Én ugyanebben a helyzetben voltam 16 éves koromban... Tetszett nagyon egy osztálytársam és próbáltam figyelni a "jeleit" meg én is küldtem felé, amire akkor azt hittem hogy vette a lapot. Aztán rá egy-két hónapra lett egy barátnője akivel azóta is együtt vannak. Ezután természetesen lemondtam róla mert nem hajtok heteró pasikra. Ezután egy ültetéskor egy másik osztálytársammal egy "vonalba" kerültünk (én a bal oszlop első padjában ültem ő pedig a jobb oszlop első padjában) és azt vettem észre órákon hogy nagyon sokszor engem figyel. Ha ránéztem akkor sem vette el a tekintetét, teljesen kitartónak tűnt. Már kezdtem örülni, hát még akkor amikor egy hónapra rá egymás mellé kerültünk. Ekkor jobban megismertem (mert addig nem beszéltünk túl sokat) és egyből rájöttem, hogy megint melléfogtam, ugyanis szinte biztos hogy heteró a srác. Egyfolytában a csajokról dumál, túl sok közös témánk mint kiderült nincs.

Na mindegy, ebből az egészből csak azt akarom kihozni, hogy kizárólag akkor lépj amikor már 99%-ig biztos vagy abban hogy meleg a haverod, mert ha esetleg mégsem, akkor balul sülhet el a dolog. (szerencsére én egyikőjüknél sem jutottam el odáig, hogy elmondjam, nem is tudom mi lett volna a vége :S Sajnos nem sok heteró pasi van, aki tolerálja a melegeket) A tanácsom az hogy próbálj meg kérdezősködni de nagyon burkoltan. Faggasd a csajokról, ilyesmi. Ha terel, akkor jó esély van rá hogy meleg. Minden jót! :)

18/F

2011. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsónak! :) Holnap jön fel a srác, már nagyon izgulok xDDDD még válaszokat! :DDD
2011. aug. 12. 21:24
 19/21 anonim ***** válasza:
Na, hogy alakult a dolog? :)
2011. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem jött fel, de ma találkoztam vele, meg egy lány barátommal... a lány mindent elmondott neki rólam, mintha csak én vicceltem volna vele, hogy meleg vagyok (mert elmondtam a lánynak) én meg csak röhögtem kínomban, szegény srác meg alig tudott szólni valamit, de tiszta vörös volt a feje... xDDDDD
2011. aug. 14. 13:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!