Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nyomozhatnám ki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyomozhatnám ki, hogy van-e meleg ismerősöm?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 20:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
megkérdezed mindet
2011. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
lehet hogy most olyat mondok hogy besz.rsz de én azt mondom kérdezd meg:D18/F
2011. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha pasi vagy smárold le az összes férfi ismerősöd, ha viszonozzák akkor az tudod mit jelent... Ha nő vagy... hát fingom sincs. :D Ja! Akkor szerezz egy meleg barátot és őt küld rá az ismerősökre! :D
2011. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Fiu vagyok xDDD de lécci komoly válaszokat...
2011. aug. 11. 20:34
 5/21 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőlük, hogy voltak e pedikűrösnél és ha úgy néz rá a körmeire mint a csajok (távolról összes ujja kinyújtva) akkor buz i. :D
2011. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
de ez a módszer nem biztos.. :S szóval komolyan, megkérdezed, nem fognak megölni ! kérdezd meg komolyan, ennyi.. amúgy van sejtésed hogy van ?..
2011. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
hát tetszik valaki, de félek, hogy csak beképzelem magamnak: de néha tényleg vannak ilyen viselkedései, meg ha a szemébe nézek nem veszi el, csak néz tovább, aztán elszégyellem magam és elröhögöm, ő meg csak mosolyog... meg lehet hogy eltúlzom, de van amikor olyan mintha jeleket adna vagy nemtudom...
2011. aug. 11. 20:46
 8/21 anonim ***** válasza:
cuki :) kérdezd meg legjobb barát, barátnőjüktől, vagy regisztrálj meleg társkeresőkre, és nézd meg fent van-e.. meg ilyenek :)
2011. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
én is titkolom, meg azért nem is vagyok benne biztos, meg nem szeretnék meleg lenni, mert félek tőle.... sztem ő is ígyvan vele, viszont ő a legjobb fiu barátom
2011. aug. 11. 20:51
 10/21 anonim ***** válasza:
hát ez esettben nem tudom, próbálj meg vele kettesben maradni, és talán valami jelzéseket tenni, esetleg valamit nem tudom, ez így gázos :S
2011. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!