Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez nem gyors kicsit? 13/L

Figyelt kérdés

már 2 hónapja van barátom (leghosszabb eddig 7hónap volt, viszonyításnak)

az első hónapfordulónkon már megvolt az első csók. Most azt kéri küldjek magamról képet (távol vagyunk egymástól én pesten ő balatonon) mert nagyon hiányzom neki. Küldtem. majd azt kérte, bármit megadna ha a kövi kép egy fehérneműs lenne. Mondom NEM! Küldtem neki egy fürdőruhásat.

Nem akarom könnyen adni magam, nagyon szeretem de akkor sem! Amúgy a fiúval egy oszt-ba járunk ismerjük egymást nagyon rég óta :)

Minden fiú nagyon mohó ilyen korban?

Nem gyors ez egy kicsit?


2011. aug. 10. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
de, ez gyors.. te csak ne kuldozgess senkinek 13 evesen furdoruhas kepeket..
2011. aug. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Kezdésnek fel kéne nőni...
2011. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A fürdőruhással nincs semmi baj, de mást tényleg ne küldj neki. Kanos nagyon szegényke, bár ebben a korban érthető! :)))
2011. aug. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ne küldözzgess képeket, mert:

1. felkerülhetsz napiszarra :D szüleid nem biztos, hogy örülnének....

2. kicsi vagy te még ahoz, hogy ilyen képeket csinálj magadról

3. 2hónapos kapcsolat még semmitnem jelelt. főleg ilyen korban...

4. nem ismered még annyira, és "ismeretlennek" neem küldözgetünk ilyen képeket, mert h történik valami azután jön a megbánás, hogy jaj de hülye voltam....


21éves lány véleménye volt ez

2011. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
lerendezem vele köszi a válaszokat
2011. aug. 10. 13:21
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen már 7 hónapos kapcsolatod volt?! O.o

Amúgy szerintem se küldözgess magadról képeket. :)

2011. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
12 éves voltam akkor. de ott még csók se volt semmi
2011. aug. 10. 13:29
 8/13 anonim ***** válasza:

akkor az meg milyen együtt járás??? :D már bocsika :D

az egy kis tiniszereleem... más aa, ha valaki pl 17-19éves és úgy volt 7 hónapos kapcsolatja, más a ha valakinek 25évesen volt... ezek nevezhettőek komolyabbakna már, de egy 12éves 13éves gyerekeknek ez a 7hónap (főleg, hogy még csók sem volt) az csak egyy kis gyerekszerelem. Vigyázz ne legyél buta, és ne menj bele dolgokba!!! Így is túl korán értek :S

23évees L

2011. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

13 évesen az oszt.társaddal levelezni meg csókolózni (főleg 1 hónap után) teljesen normális dolog. De itt meg is kell állni. Nyilván látott már fürdőruhában, strandon meg osztálykiránduláson, abban nincs semmi rossz. De ez minden. Fehérneműs képet soha senkinek ne küldj, mert szakítás után könnyű visszaélni vele. Sem 13 évesen ne tett, se 23, se 33.

14 éves kor alatt a szex akkor is bűncselekmény, ha a beleegyezéseddel történik, vagy kifejezetten akarod. Ezt mindenképpen meg kell várnod, mert a fiúnak is rosszat teszel, ha kiderül, márpedig ki fog derülni, mert el fogja pletykálni. De a helyedben legalább 15 éves korodig várnék, ha ezzel a fiúval maradsz. Ha nem maradtok együtt, akkor még tovább.

2011. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
KAPCSOLAT...SD:A:SDA hát én beszarok
2011. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!