Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm egy ideje beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm egy ideje beszélget egy sráccal. Eleinte aztmondta, hogy csak a sportról, de látom, hogy egyre jobban vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megkértem, hogy zavar ezért ne beszéljen vele. Meg is ígérte többször, de mégis beszél vele.. Meg olyan komikat ír a képeihez, hogy szívtipró, meg hh nem ájultak el a csajok körülötte stb.. Én miatta nem beszélek pár barátommal mert megkért rá.. Mit tegyek?
2011. aug. 8. 17:53
1 2
 11/16 barbiiiiiii válasza:
szakits vele ... qrva
2011. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Meg elment nyaralni aztán fullidegenek(2 csávó) elhívta biliárdozni, ő meg szó nélkül ment..
2011. aug. 11. 19:16
 13/16 anonim válasza:
ha ilyet csinál nem érdemel meg téged... akármennyire is fáj, hagyd el mert csak nagyobb gondokat csinál neked...
2011. aug. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
így jár az aki 14 éves kislányokkal akar párkapcsolatot... keress korban hozzád illőt... 19F
2011. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves GYEREKTŐL mi a pi.csát vársz már ne is haragudj?? Ők képtelenek éretten dönteni vagy akár csak gondolkodni! Nekem több szabályom van, az egyik ez: Soha ne kezdj ki nálad fiatalabbal!(csak fiúknak szól). Én be is tartom és eddig nincs is gondom. 17 évesen nekem majd 20éves barátnőm volt. Az eddig legfiatalabb barátnőm is velem egy korú volt! Én szóltam Uff :D 18/F
2011. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ezek ilyen kis ribancok... megbaszod még párszor azt ennyi... közben keress másikat. ha nem így teszel te fogsz koppanni. ő nem csak beszélgetni akar azokkal a pasikkal, mert egyébként a barátnőivel beszélgetne...
2011. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!