Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ez később is igy lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez később is igy lesz?

Figyelt kérdés

Az van, hogy a barátom és az öccse most pár hónapig egyedül laknak, mert anyukájuk külföldre utazott. (apukájuk nem velük él).

2 fiú... Ott olyan rendetlenség van, hogy le sem tudom nektek irni! A konyha az kész katasztrófa. Amikor elmegyek, mindig elmosogatok ,de kezdem már unni, hogy csak arra várnak... ők nem hajlandóak elmosogatni. és nem is zavarja őket. És hiába mondom neki, leszarja... mert ő fiú és ez nem az ő dolga! Nekem nem esik nehezemre párnaponta elmosogatni, de ne várják már el tőlem, mert nem vagyok a bejárónője, hanem a barátnője lennék.

Attól félek, hogy ha összekerülünk és együtt élünk, akkor is amjd ilyen hanyag és lusta disznó lesz. hogyan szokassam le erről? tudnátok valami jó ötletet, hogy mivel vegyem rá hogy a saját szétdobált bepiszkolt dolgait takaritsa el maga után?


2011. aug. 7. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj de kis tapasztalatlan vagy! Ez a legrosszabb amikor az okos lány megakarja mutatni a rendet a buta fiúknak! Hagyd őket! Max ne csináld meg de ne puffogj. Majd megoldják!
2011. aug. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze hogy megcsinálom, mert én nem tudom elviselni, hogy ott rohad a paradicsom, nincs hely leülni ,meg ellepték az egerek a konyhát.....
2011. aug. 7. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Bele kell törődnöd mert csak idegesíteni fogod magad és konfliktus lesz. Egyébként egy kettesben való életben nem 100% hogy így fog viselkedni ahogy most. Azt ki kell próbálni.
2011. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én 23 ő 24
2011. aug. 7. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnos akit sok-sok éven át kiszolgáltak, az nem fog egyik napról a másikra megváltozni. pár hónapig tök egyedül kéne lenniük, neked sem takarítani, sem rendet rakni, akkor talán észhez térnének. amíg megcsinálja helyettük valaki, addig nem fog semmi változni:) - mielőtt bármi megszólás érne, ez lányokra ugyanúgy vonatkozik:)
2011. aug. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szóval akkor ne csináljak semmit? hagyjam h ott penészedjen a tányérba a kajamaradék? de olyan rossz nézni!
2011. aug. 7. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!