Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 27 éves fiú mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves fiú mit akarhat egy 16 éves lánytól?

Figyelt kérdés
Nem "plázacica" a lány! Átlagos, aranyos lány! Tényleg szerelmes lehet a fiú vagy csak szexelni akar?
2011. aug. 7. 09:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%
és oké, nekik bejött, de sztem ez akkor sem normális teljesen...
2011. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem fogjuk tudni megmondani. Van, akinél teljesen jól működik, van, akit csak kihasználnak. Nem lehet általánosítani. Én is fiatalon, majdnem ekkora korkülönbség mellett jöttem össze a párommal, akivel már évek óta boldog párkapcsolatban élek, ennek ellenére nem akarok és nem is fogok senkit bíztatni rá. Mi szerelmesek vagyunk, összejött. Másnál nem biztos, hogy így van.
2011. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
ha te vagy a 16 éves lány, és felmerült benned ez a kérdés, ott lehet problémák lesznek
2011. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
10:56 pontosan leírta. szerintem is párfüggő... :) csak azt használják ki, akit ki lehet.
2011. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

(hát tekintve, hogy a neve zsóóffccíí... gondolom ő a lány...:D)


ne álmodozz. csak fájni fog. az a srác, aki nekem tökéletes lenne, 26. ha nem 10 év lenne köztünk, már rég együttlennénk, tekintve, hogy már tulajdonképpen tisztáztuk egymással, mire-hogyan is kéne a másik... meg persze, ha nem a barátom egyik legjobb (mostmár csak volt, egy incidenst követően...) haverja lenne...

2011. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
így van, a nevéből feltételezhetjük, hogy a kérdés írója lány, de az nem derül ki, hogy hány éves, illetve, hogy róla van-e szó :D
2011. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Nem én vagyok az a lány, hanem a húgomról van szó! Eléggé féltem, nehogy csalódjon! Még egyszer köszi! :)
2011. aug. 7. 15:42
 18/19 anonim ***** válasza:
54%

Kis eséllyel lesz tartós. De hogy csalódás, azért azt nem hiszem. Inkább pár éven belül szép emlék.


Amúgy ha valaki nem szívást/vergődést akar, általában az a jó ha fiú 5-9 évvel idősebb.

2011. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
11 év szerintem 16 éves korban még rengeteg! Talán egy 30 egy 41 évessel. Az sem hangzik valami túl jól. De talán egy picivel jobb! :)
2011. aug. 7. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!