Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 27 éves fiú mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 27 éves fiú mit akarhat egy 16 éves lánytól?

Figyelt kérdés
Nem "plázacica" a lány! Átlagos, aranyos lány! Tényleg szerelmes lehet a fiú vagy csak szexelni akar?
2011. aug. 7. 09:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Hát aki majd 30 évesen tiniket kerget annak a szándékait elég nehéz komolyan venni
2011. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Már 23 évesen is gáznak tartanék egy 16 éves csajjal járni. Aki 27 évesen ezt elfogadhatónak tartja, annak igen komoly önértékelési, és világnézeti problémái vannak. Ne kezdj ilyen pasival. És igen, csak a szex.
2011. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
meg akarja szurkálni a púzódat
2011. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Jó kérdés. Én el tudom képzelni, hogy tényleg szerelmes. Miért ne lehetne az?
2011. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Én tudom! Én tudom! B.aszhatnékja van és az ilyen tiniszűzpitsákat naggggyon könnyű ágyba vinni, csak ki kell mondani pár varázsigét, úgymint: szép vagy, különleges vagy, érettebb vagy a korosztályodnál, nem csak szexre kellesz, szeretlek..
2011. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 walk w1th mee ***** válasza:
51%
baszást.mimást?
2011. aug. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Most majd jönnek azok az emberek, akik ezt teljesen normálisnak találják, meg azok is akik közt 30 év van.


Ez minden, csak nem normális, bár valahol érthetö is a dolog. Gondolom 18-20 évesen, még késöbb is a csajok lesz@rták nagy ívböl és az idösebb pasik felé kacsingattak.

Most Ö is idösebb így nagyobb eséllyel indul az olyan korú Nöknél, akik akkor pont a kora miatt kosarazták ki.

Ezt a Nöknek, magatoknak köszönheted.

2011. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%
A barátom 24 volt, én meg 16 amikor összejöttünk. Azóta is együtt vagyunk, már 2 szép gyerekünk is van, és minden rendben.Nem beteges, ha 2 normális emberről van szó.
2011. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Én 19 éves vagyok de már húznám a számat ha valaki bejönne és tudnám hogy 16. Teljesen mások a problémáim mint mondjuk 3 éve és attól hogy lány valaki ez nincs másként. Ettől függetlenül szerintem nem feltétlen csak szexet akar tőled, csak éppen annyira alacsony az önbecsülése hogy a "ló nincs szamár is jó" elv ilyen szinten tud érvényesülni.
2011. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
nem biztatni akarlak, de nekem van egy olyan pár ismerősöm, ahol a lány 17 volt, a srác meg 27. már 2 éve élnek boldog párkapcsolatban, együtt is laknak.
2011. aug. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!