Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14-18 éves lányok! Mi taszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok! Mi taszít titeket legjobban egy fiún?

Figyelt kérdés
Külső belső dolog, vagy bármi jöhet.
2011. aug. 6. 20:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
32%

Minden.


17/L

2011. aug. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

rossz fogak. borotvált láb. rózsaszín "ájulj-el-tőlem-mert-faszavagyok"-póló.

első körben ennyi.

L.18

2011. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
84%
ha nem hajtja le a wc-ülőkét, ha mindig piszkos a cipője, ha annyira meg akar magyarázni valamit, hogy többször elmondja és már nagyon untat vele és ha nem mondja el h ha nem tetszik neki valami és csak duzzog.Ja és a dühkitöréseket is utálom :)
2011. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Írjatok konkrét dolgokat.


Köszi.

2011. aug. 6. 20:52
 5/33 anonim ***** válasza:
78%

Lányos, vasalt haj.

Rózsaszín póló.

Nem több 42kg-nál, és úgy néz ki mint egy tapétázott csontváz.

A borotvált pö.cs.

Nincs benne annyi kurázsi, hogy meg merjen szólítani egy csajt.

Kb. ezek

2011. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
100%

külső:ha zsíros a haja vagy fülzsíros a füle meg ha csipás a szeme!ezekre nagyon figyelj oda!meg ne legyél izzatcság szagú!hidd el az illat nagyon sokat ér! (:

belső:ha egy bunkó,tapintatlan,és ha olyanokat mondasz pl:nagy az orrod,bajuszod van aztán mögé odateszed csak vicceltem...ezek a csajokban benne marad (:

2011. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
67%

csőgatya:D magyarul b*zis öltözködés

meg az ilyen "partysrácok" -.-

2011. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
a büdös száj nagyon undorító ha ápolatlan a külseje és én azt sem szeretem ha mindene márkás. nem szeretem a pávákat
2011. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Vasalt haj,retkes köröm,ápolatlan fogak,meg persze ha sosem mos protkót,igénytelenség,ez a rózsaszín póló meg csőnadrág bu**iság,ha tanulatlan idióta,trágár beszéd,ha kezet emel a nőkre és terrorizálja őket stb...
2011. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%
Borotválatlan fa*z,koszos köröm !!!
2011. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!