Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem igazán mond el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem igazán mond el nekem semmit. Van egyáltalán közöm hozzá, hogy tudjak ilyesmiket? (lent)

Figyelt kérdés

Fél éve járok egy sráccal, jól megvagyunk, de a személyes dolgairól, múltjáról, exekről, baráti dolgairól nem igazán akar soha semmit elmesélni. Én borzasztó kíváncsi természet vagyok, engem egyszerűen minden érdekel, és megszoktam, hogy bárkitől akivel barátkozok-ismerkedek-járok kérdezhetek bármit, mert válaszol rá. Nem tudom, hogy durva dolgok ezek esetleg, kérdeztem a gyerekkoráról, nem nagyon mondott semmit, a családjáról, arról se csak ilyen felszínes információkat, amikre magamtól is rájöttem, volt barátnőiről, hogy miért szakítottak, vagy ilyesmi, meg hogy barátaival mit szoktak csinálni a sörözésen kívül, de így valahogy semmi... Lehet, hogy amúgy fél év nem elég, és ezek ilyen bensőbb infók, csak mások eddig közvetlenebbek voltak? Vagy ne is kérdezgessem?

Csak olyan fura, hogy fél éve járunk és szinte alig tudok róla valamit... :(

20L - 24F


2011. aug. 6. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet ő ilyen zárkózott típus.


Rákérdeztél, hogy miért ilyen?

2011. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy többet akarsz róla tudni. Nem baj ha tudod róla ezeket. De nem is muszáj tudnod. Úgyhogy ha nagyon nem akar válaszolni inkább hagyd.
2011. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, hogy miért nem válaszol: "Mert semmi közöd hozzá".

Szóval passz, belegondoltam, hogy lehet túl személyesek a kérdések, de én nem hiszem... :S

2011. aug. 6. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:

vagy már megégette az ujját,mert azzal éltek vissza,amit elmesélt.Szerintem nem fontos,hogy az előző barátnőiről beszéljen.Mert a következő kérdésed az lenen,hogy ki volt jobb az ágyban.Igaza van,ha ezeket megtartja magának.

Ezt hívják úgy,hogy magánügy.

2011. aug. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy néz ki,akkor tényleg semmi közötök egymáshoz. Én ilyen szöveg után kidobtam volna mint macskát sz*rni.
2011. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!