Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit szeretsz, de ő egyenlőre nem akar komoly kapcsolatot, de azért szinte mindennap taliztok, azt mondja imád, de néha rájön 1-2nap amikor azt mondja,h nincs kedve veled találkozni.:(

A másik srác komoly kapcsolatot szeretne, már 1-2hónapja próbálkozik, de tudja,h van másik "párod". Jól néz ki, nagyon rendes és tényleg nagyon próbálkozik:) Később lehet,h bele tudnál szeretni...

Ja és én is komoly kapcsolatot szeretnék..


2011. aug. 5. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Harmadik lehetőség. A vágyakozót ne áltasd tovább és mondd meg nem akarsz vele kapcsolatot. Akit pedig te akarsz barátodnak felejtsd el. Nem kellesz neki.

26F

2011. aug. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De miért egy 3.?:) Miért nem a 2.???
2011. aug. 5. 10:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Az elsőt hagynám, ha nem kellek neki, illetve ő se tudja mi van, akkor nem erőltetném. Az elsőt tehát lerendeztem és hagynék egy kis pihi szünetet, hogy átgondoljam a dolgokat és ha még akkor is akar a 2., akkor adnék neki egy esélyt, lehet annak tudatában, hogy nem kellesz az 1. nek, más színben látod a 2.-at.

23l

2011. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2. ha jól néz ki :D
2011. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt válasszál akit akarsz. Nem ismerjük egyiket sem. Ismerkedj mindkettővel és majd kialakul. De ne hülyísd egyiket se, mert a lányok hajlamosak erre.

A válaszokkal előbbrébb nem fogsz jutni, te tudod milyenek.


Egyébként a kérdés rövid, a magyarázat hosszú.

2011. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazából csak véleményekre vagyok kiváncsi. Nem tudom még mi lesz, mert az 1. is kezd komolyodni, 1hónapja mindennap együtt aludtunk, csak ezek a dolgai bennem maradtak. És azért foglalkoztam eddig is vele,mert annyira szerettem(és még szeretem) hogy nem tudom elfelejteni...Igazából lehetne az is a kérdés, hogy a szívemre vagy az eszemre hallgassak?:)

Köszi azért a válaszokat, szívesen fogadok bármi véleményt:)

2011. aug. 5. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!