Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és szerelmes lettem egy nős férfiba. Mit kéne csinálnom? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Majd' 1 éve tart ez az egész,akkoriban eléggé magam alatt voltam,mivel nem volt barátom és a szüleim is sokat veszekedtek.

Mikor megismerkedtünk én nem gondoltam semmire,csak arra,hogy jó móka lehet flörtölni egy nálam idősebb férfival...Azután már nem csak szemeztünk és mosolyogtunk egymásra,hanem elkezdtünk üzeneteket küldeni és egyszer elhívott ebédelni.Még akkor sem gondoltam semmi komolyra,mivel tudtam,hogy van felesége.De Ő ezt máshogy gondolta...Folyton ajándékokat meg virágot küldött,ha elmentem valahova,akkor Ő is ott volt.

És hát...Összejöttem vele.Már az elején megmondtam neki,hogy én nem akarom azt,hogy elváljon a nejétől,ez a kapcsolat csak kettőnk számára létezik,senki nem tudhat róla és az egész csak testiség,nem akartam akkor párkapcsolatot.Ő ebbe bele is egyezett.

De pár hónap múlva elkezdte mondani,hogy Ő el akar válni a feleségétől és hogy akkor együtt lehetnénk normálisan.Én akkor leállítottam azzal az indokkal,hogy nem akarom,hogy tönkre menjen a kapcsolata a feleségével miattam.Ő azt mondta,hogy nem miattam menne tönkre.De most már én is vele akarok lenni,teljesen,már elegem van abból,hogy mindig bujkálnunk kell és hogy sosem mehetünk el sehová ketten.Meg így kicsit úgy érzem magam,mint egy luxusprosti,mert folyton ajándékokat küld,fizeti a vásárlásaimat és én ezt neki nem nagyon tudom viszonozni.

Tudom,hogy így most hülyén jönne ki,ha közölném vele,hogy mégis szeretem,mert én mondtam az elején,hogy nem lehetnek érzelmek.

De annyira nem tudom,hogy mit kéne mondanom neki.

Mert legszívesebben azonnal felhívnám és elmondanám neki,de nem vagyok biztos benne,hogy Ő is így érez még...

Mert néha még most is felhozza a válást,de nem tudom,hogy tényleg el akar-e válni vagy csak mondja.


Mit csináljak?Elmondjam neki,hogy már én is többet akarok?


És légyszi ne kezdjetek el lerib***ozni,mert nem vagyok az.Nekem Ő volt az első és nem vagyok egy pasifaló dög.Én sem gondoltam,hogy ebből ez lesz.


2011. aug. 4. 22:26
1 2 3
 21/24 Segítségvok=) ***** válasza:
49%
mondd el neki mit érzel és ha veled marad akk ne legyen lelkiismeret furdalásod mert mást se érdekelné ha te lennél a felesége..
2011. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el! Van számos jó srác a világon! Keress magadhoz illőt.
2011. aug. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zavar, hogy melletted még a feleségével is együtt van? azt azért nem hiszem, hogy minden nap "csak" alszanak...

Amúgy elmondhatod neki mit érzel, csak hogy lásd hogyan reagál.

Próbálj reálisan gondolkozni.

2011. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Én már elváltam. Azt tanácsolom , ne ilyen nős férfit szeress. Keress hozzám hasonló, elvált férfit, ha már az érettebb korosztályt kedveled.
2011. szept. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!