Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom közönséges, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom közönséges, de ő azthiszi kedves. Már egyszer szóltam, de az addig tartott. Más ötlet?

Figyelt kérdés

egyszer amikor sokat veszekedtünk ,azt hitte már szakítok is, mire megnyugtattam, hogy semmi ilyenről szó sincs, következő kérdése már a nemiszervemet illette...

mire én közöltem vele, hogy azért nem kellene ajtóstól rohanni a házba, veszekedés után nem vagyok erre még kész.


felfogta.


erre, hiányolja miért nem írok sms-t, mi van velem (őszintén kedvem nem volt írni és mindez mellett elkezdi firtatni, hogy "olyan melegem van hogy a tökömről is folyik a víz"


kezdem azt hinni ez már nem közönségesség, hanem vagy műveletlen, vagy nem is tudom mi.


hogy oldjam ezt meg?

pl erre is mit írjak vissza?

hogy belém meg belém fagy a sz*r?


ki vagyok akadva teljesen :(

help


2011. aug. 4. 18:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Jajjj...Etus! Megértetted nem? :O

Ha már a művelt embernél tartunk akkor nálam egy intelligens ember tulajdonságai közé az is hozzátartozik, hogy nem köt bele az emberek minden egyes szavába/hibás megnyílvánulásaiba...

2011. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 B.angel ***** válasza:
50%

Lehet okoskodó kicsit, de igaza van:D

Amúgy kérdező, nem tudom. Elég műveletlennek látszik tényleg. De ha többszöri kérésedre se hagyja abba, hát akkor nem hiszem, hogy túlzottan szeret. Velem a párom sose beszél így, mint egy haverjával. Egyszer szólt úgy hozzám, mondtam neki, hogy ilyet többet ne, mert nem vagyok erre kapható, azt mondta oké, igaz, sajnálja. Azóta nem szólt úgy hozzám. Beszélj vele erről még egyszer, ha nem érti meg, akkor ... döntsd el, hogy elviseled-e így is, vagy nem.

2011. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy inden csak ideig, óráig tart.

pl az alábbiak már hatottak

mondtam egyszer neki, hogy:

- érdekes, te úgy beszélsz velem, ahogy én nem mernék veled


és:

- kérlek ne beszélj így, mert félek, hogy átveszem tőled és én nem akarok így beszélni - mert ugye az ember hasonul ahhoz, akivel több időt együtt van


tehát ezek hatottak.

addig :(


igen, monológ :)

2011. aug. 5. 09:30
 14/14 B.angel ***** válasza:
Hát egyszerűen nem értem... ha nem szeretné ezek szerint, hogy te így beszélj vele, akkor miért nem tartósan hat rá ez a dolog? Lehet, hogy egy napot így kéne vele beszélned, hogy érezze mennyire nem bensőséges, szerelmes kommunikáció a tiétek. (részéről.) és hátha megérti végre. Ha meg nem, akkor mint már mondtam, eldöntöd, hogy ettől függetlenül tudsz-e vele élni. :)
2011. aug. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!