Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktathatnám le erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktathatnám le erről a barátomat?

Figyelt kérdés
A barátom eléggé pazarló. Mindenből a legjobb, legújabb kell neki, amivel még talán nem is lenne baj, de szerintem feleslegesen költ havonta százezreket. Példa: tavaly karácsony előtt vett egy videókártyát több, mint 150 ezert forintért. Ma előállt azzal, hogy megvan rendelve az új videókártya. Kérdezem, hogy minek, nem rég vettél? Errő, hogy az már *zar. Én nem értek hozzá de fél év alatt szerintem nem avul el egy 150 ezer forintos akármi. Most az újért kiad majd közel 200 ezret... Telefonokkal ugyanígy van, csak azokat 1-2 havonta cseréli és azokat sem a 10-20 ezres kategóriában, de nem értem minek. Nem élünk még együtt, hogy beleszóljak ezekbe a dolgaiba, de szerintem ez nagyon nagy pazarlás. Hogyan tudom erről leszoktatni?
2011. aug. 4. 01:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy 150 ezres vga-t nem kell fél év után cserélni. De megértem a barátod, a helyében lehet én is mindig megvenném a legújabb műszaki cikkeket.
2011. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
ha teheti mi a bajod? szerintem csak irígy vagy.
2011. aug. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Eleve a leszoktatni kifejezéssel van a gond. Mi az, hogy te leszoktatod? Ki vagy te, az anyja? Az ilyen lányokból lesznek a legelviselhetetlenebb feleségek, akik az őrületbe kergetik az embert.

Akik pedig már a közös jövőt és gyerekeket vizionálják: honnan veszitek, hogy még egy év múlva is együtt lesznek, pláne, hogy még gyerekeik is lesznek. Ha házasok, akkor igen, közösen rendelkeznek a pénz felett, de csak olyan arányban, amilyen arányban ő is betesz a közösbe. Igaza van az egyik korábbi hozzászólónak, a ruhával kapcsolatban. Az persze természetes, hogy ti egy óra alatt megveszitek a fél ruhaboltot, mondván nekünk akartok tetszeni. Persze minket k.rvára nem érdekel, hogy éppen melyik cipő, ruha van rajtatok. És ha abból indulunk ki, hogy egy tetves, gagyi pólóért is elkérnek vagy 2000 forintot, akkor el bírom képzelni, hogy mennyit szórtok el új cuccokra.

Ha fordított lenne a kérdés, akkor egyből záporoznának az "ez egy hülye, nem szert téged" "mégis miért kell beleszólni a barátnőd dolgaiba" "ha ő keresni a pénz miért nem vehetné meg amit akar" stb hozzászólások.

Ha továbbra is rinyálni fogsz neki, hamarosan nem gépre, hanem más csajokra fog költeni.

2011. aug. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérem szépen ezek a korrekt válaszok
2011. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!