Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktathatnám le erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktathatnám le erről a barátomat?

Figyelt kérdés
A barátom eléggé pazarló. Mindenből a legjobb, legújabb kell neki, amivel még talán nem is lenne baj, de szerintem feleslegesen költ havonta százezreket. Példa: tavaly karácsony előtt vett egy videókártyát több, mint 150 ezert forintért. Ma előállt azzal, hogy megvan rendelve az új videókártya. Kérdezem, hogy minek, nem rég vettél? Errő, hogy az már *zar. Én nem értek hozzá de fél év alatt szerintem nem avul el egy 150 ezer forintos akármi. Most az újért kiad majd közel 200 ezret... Telefonokkal ugyanígy van, csak azokat 1-2 havonta cseréli és azokat sem a 10-20 ezres kategóriában, de nem értem minek. Nem élünk még együtt, hogy beleszóljak ezekbe a dolgaiba, de szerintem ez nagyon nagy pazarlás. Hogyan tudom erről leszoktatni?
2011. aug. 4. 01:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ő szerzi meg rá a pénzt? Csak erre megy el? Ha igen-nem a válasz akkor psszt! Ha fordítva akkor meg...hát...hagyd ott, ilyen a természete, nem fogod tudni megváltoztatni!
2011. aug. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Magyarázd el neki, hogy nem érdemes ilyen hamar lecserélni mindent, és ha veled fog élni, ez nem így fog működni, jobb előbb megszoknia! :) Lehet hogy most megteheti,meg nem igazán tudja mire költeni...vagy nem tudom, de elég rossz szokás:/
2011. aug. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő dolgozik meg a pénzért akkor nem mindegy ?

Am megkéne beszélni .

Lehet ,hogy egy kocka :) Ahogy jönnek ki az új dolgok egyre nagyobb teljesítmény kell hozzá énis kb.évente annyit dobok ki a gépre.Beszéljétek meg ,hogy ez neked nem tetszik ,hogy így szórja a pénzt stb...stb... Magyarázd meg neki ,hogy minek havonta új telefont venni utána már ugyis Új jön ki ink évente vegye meg a legujabbat :D

2011. aug. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha eladja és kipótolja az még elviselhető, nem várja meg, hogy elvesszen az értéke.
2011. aug. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A saját keresetéből veszi ezeket a dolgokat és mivel nem élünk együtt ezért tudom, hogy nincs jogom beleszólni, de szerintem felesleges havonta több százezer forintokat ilyenekre költeni, ha még jó a meglévő is. Meg szerencsére jól keres, tehát van miből ennyit költenie, de akkor is felesleges pénzkidobásnak tartom.
2011. aug. 4. 02:10
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Bezzeg, ha rád költene ennyit az nem zavarna. Ha ő keresi a lóvét arra költi, amire csak akarja. Örülj, hogy nem k.rvára szórja el.
2011. aug. 4. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Na és ha együtt élnek majd, közös gyerekeik lesznek..? Akkor csak-csak lesz beleszólása, még akkor is, ha az ő keresete kevesebb, mint a pasié... És hát az se biztos, hogy mindig ilyen jól fog menni a szekér, és utólag már nehéz lemondani a megszokottról.


Szerintem nincs igazuk azoknak, akik azt írták, hogy semmi közöd hozzá... De válaszolni nem tudok a kérdésedre, nem tudom, hogy lehetne leszoktatni... Szerintem ez igen komoly probléma, az is lehet, hogy kompenzálni akar vele valamit...

2011. aug. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
mi pasik semmit se tehetünk meg már egy nő mellett vagy mivan ? ha neki ez a szórakozás akkor miért kellene leszoktatni róla? gondolom jobban örülnél ha rád költené , de biztos vagyok benne rád is költ szépen
2011. aug. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 napietus ***** válasza:
én is utálom a pazarlást, taszít. DE: semmi közöd hozzá. magyarul: megszoksz vagy megszöksz.
2011. aug. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 k4lm0p1r1n ***** válasza:
ugyan ilyen joggal kérdezhetnénk mi férfiak, hogy ti nők... akármennyi pénzetek van, egyre több ruhát vesztek, egyre több cipőt vesztek, és mi férfiak néma kussba csak nézzük ahogy már a 4. szekrényt nyomatjátok tele, és hallgatjuk ahogy minden reggel: jaaaaj nincs mit felvennem... nem gondolod hogy kicsit igazságtalan? :) amúgy az ő pénze. költse amire akarja. ha összeköltöztök gondolom megváltozik, vagy vesd fel neki hogy a gépe helyett az életetekre is költhetne.
2011. aug. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!