Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évvel idősebb pasi?

Figyelt kérdés

Egy buliban összegabalyodtam egy pasival, akkor nem történt semmi komoly, de írt, hogy találkozzunk, és folytassuk. Találkoztunk, megtörtént. Ő még szeretne ilyen estét, de nem tudom. Lehet, hogy csak arra kellek neki?

21L


2011. aug. 3. 12:13
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
Ja és kapuzárási pánik nincs 35 évesen. Egy férfi ilyenkor még bőven fiatal.
2011. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

A kapuzárási pánik 40-45 körüli férfiaknál van.

Szerintem is úgy csináld,hogy nem fekszek le vele egyből,mikor találkoztok,így hamar ki fog derülni,hogy mit is akar.Jobban jársz,ha nem akar komoly kapcsolatot,10 év múlva már nem lesz túl jó egy 15 évvel idősebb pasival együtt lenni.

2011. aug. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
te beteg vagy ha komoly kapcsolatban gondolkodsz vele
2011. aug. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:

Ha már a második találkozásnál bement a málnásba valószínűleg tényleg csak arra kellesz neki.

Szerintem sok a 15 év......

2011. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
21 évesen még mindig ott tartsz, mint egy éretlen tini lány. Az, hogy valaki 35 évesen még mindig bulikba jár, kb, mindent el is árul róla. Nyilván nem azért megy oda, hogy kikapcsolódjon, hanem azért, hogy naiv kis lányokat szedjen fel, hogy aztán megdugja őket.
2011. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:

Erről beszéltem kérdező, fogalmuk sincs ki ez az ember, de már azt is tudják miért jár bulizni.

A szemednek higgy, ne azoknak, akiknek fogalmuk sincs a dologról.


Mondtam már mi motiválja általában az ilyen válaszokat.

2011. aug. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
kíváncsi vagyok ha neked legy egy husz éves lányod te hogy reagálnád le ha egy 35 40 éves pasival kavarna
2011. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
A 20 éves lányom felnőtt ember, nincs jogom beleszólni a párválasztásába. Ha 17 lenne kiverném a balhét,de 20évesen nem igen van közöm hozzá.
2011. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
ja persze,hogyne
2011. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

Ha persze, ha nem persze,egy ember 20 évesen felnőtt. Ő felel a döntéseiért, ha rosszul dönt,majd tanul belőle, de akkor sincs ilyenbe beleszólása a szülőknek.

Nem nekik kell szeretni, hanem a lányuknak.

2011. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!