Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évvel idősebb pasi?

Figyelt kérdés

Egy buliban összegabalyodtam egy pasival, akkor nem történt semmi komoly, de írt, hogy találkozzunk, és folytassuk. Találkoztunk, megtörtént. Ő még szeretne ilyen estét, de nem tudom. Lehet, hogy csak arra kellek neki?

21L


2011. aug. 3. 12:13
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ezt akarod hallani, de ahogyan már sokan leírták előttem, te csaka szexre kellesz neki. Sajnálom, de ez az igazság.
2011. aug. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ha találkozol vele ne add oda magad neki. Mondd hogy jobban meg szeretnéd ismerni...stb. Ki fog derülni hogy csak szexet akar-e.
2011. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Én is erre jutottam. Sajnos...
2011. aug. 3. 12:30
 14/50 anonim ***** válasza:

Próbálj meg gondolkodni a fejével. Nyilván jó a társasága, hiszen ezért vagy vele, érettebb is mint akikkel eddig voltál, de vajon hosszú távra tervez? És vajon 21 évesen neked hosszú távra kell tervezned?


Amint tisztába vagy vele ő mit jelent neked megfogalmazásod a céljaidat, elvárásaidat. Ehhez még jobban meg kell ismerni, hiszen ha ismernéd, nem kérdeznél.


Másképp áll az ember hozzá, ha életre szóló társat választ és máshogy ha csak boldog órákat. 21. század van, nyugodtan lehet bármelyik.

2011. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:

Miért baj az, ha le akar feküdni veled? Ez olyan nagy bűn? Most te mire vágysz? Hogy elvegyen feleségül? Vagy hogy kézen fogva sétáljatok egy parkban és mókusokat etessetek?

Szerintem neked sem esne rosszul egy pár este amit szex-szel tölthetsz el. Gondolom nem teljesen közömbös neked ez a férfi, különben nem gabalyodtál volna össze vele.

Ne kéresd magad és ne legyenek irreális elvárásaid.

Egy 23 éves is valószínűleg szexet akarna tőled, de az még hazudna is, hogy megkapjon, járna veled, hogy eloszlassa a gyanúdat, és formát adjon a vágyainak.

A 35 éves meg már nem hazudozik, egyenesen megmondja, hogy mire vágyik.

Szerintem találkozz vele és élvezd az együttléteket.

2011. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:

az is lehet hogy van családja és te nem tudsz róla...most őszintén...hogy éreznéd magad ha megtudnád hogy van család, asszony gyerkőc és te csak azért kellettél mert kapuzárási pánikban van??? Sztem jól gondold át mer az ilyen férfiak nagyon rafkósak tudnak lenni...Én a helyedben hagynám és keresnék mást...


L21

2011. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
szerintem ebben nincs semmi...megha csak a szexre megy azt hamar észreveszed! Szerintem egy próbát megér!! :)
2011. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
Ti vagytok a hülyék, hogy ilyen csávókkal szóba álltok...mondom úgy, hogy 30-hoz közelítek én is! Válassz a saját korosztályodból!
2011. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:

Mért kéne óvakodni az "idősebb" korosztálytól? ugyanmár.

Sajnos így nem lehet válaszolni a kérdésre, hogy nem ismerjük az emberedet. Neked kell kiderítened, és megismerned őt, remélem nem fogsz csalódni :)

2011. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Komolyan azt hiszed, hogy a sértett válaszolóknak ennyi adat alapján meghatározó a véleménye?

Honnan a búbánatos francból tudnák, hogy mit érez irántad ez a férfi?

Én is ezt a korosztályt szeretem, és sosem használtak ki.

Persze lehet, hogy csak arra kellesz neki, de ezt mi itt nem tudhatjuk.

Általában az embereket fűti belülről a hamis igazságérzet,úgy érzik az idősebb pasik elszedik a fiatal nőket, ennyi a bajuk.

Magadra hallgass, csak te döntheted el mennyire bízol ebben a férfiben.

2011. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!