Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a helyzetben mit lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elore is bocsi, de nincs ekezet a gepen. Szoval ez egy teljesen igaz tortenet, es szeretnem kikerni a tanacsotokat. Legyszives csak ertelmes valaszolok irjanak!


A helyzet az, hogy van egy fiu, akibe mar eleg reg ota szerelmes vagyok. De o kicsit fiatalabb nalam,par honap kulonbseg van, de ez a par honap boven eleg arra, hogy kicsit megijedjen, es ne kozeledjen felem.Marmint, nagyon sokat chatelunk, facebookon beszelgetunk, telefonalunk egymassal, SMS-ezunk, de ugy igazan elobe nem szoktunk talalkozgatni. Mielott barki felreertene, termeszetesen ismerjuk egymast eloben,egy suliba jarunk ugyanis :)

Szoval tudom, hogy o is szeretem engem, mert mindig mondogatja, es erzem is igazan. Csak az a gond, hogy ha felhozom a talalkozas temat, akkor o is meg en is zavarban leszunk. En nagyon szeretnek talalkozni meg vele a nyaron, bar ennek keves eselye van, mert augusztus 22-ig kulfoldon lesznek. Ugy gondoltam,hogy utana elhivom valahova setalni, de elegge parazok attol, hogy mi lesz utana. Nem lesz-e kinos csond? Milyen temakrol tudnank beszelgetni? Hogy talalkozhatnank? Azon is sokat sgondolkodtam,hogy spontan tortenjen meg a talalkozas, bar addig varnom kell a suliidohoz. Peldaul, hogy egyik nap elkiserem a hazukig, addig is tudunk beszelgetni,stb.

Erdekes modon nem a csok resz miatt felek,mert az csak jon magatol, hanem inkabb a talalkozason parazok. Kerlek segitsetek!


2011. júl. 31. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Te akarod a fiút elkísérni a házukig??!!

Ahogy leírtad, nekem az jött le, hogy ez olyan egyoldalú vonzalom, a fiú nem nagyon akar találkozni. Ha ez valóban így van, ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. maradjatok továbbra is chat barátok.

2011. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire parázol,ne sétálni hívd,ne randi jellegű találkozás legyen.Pl. menjetek el együtt a könyvtárba,vagy moziba.Lazán told be,hogy van egy jó film amit szeretnél megnézni.Már megvan a közös téma,filmekről jókat lehet dumálni.Vagy ha tudod mi a hobbyja,arról faggasd.Próbálj felszabadult és laza lenni,a többi jön magától.
2011. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
09.19 Ebben a korban a fiúk elég bátortalanok.Néha kell egy kis segítség.
2011. júl. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

elso vaalszolo: a harmadik valaszolonak van igaza

masodik, nagyon koszonom :)

2011. júl. 31. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!