Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mar azt jelenti, hogy nagyon szeret?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel ossze akarok jonni de o meg varna es felek azert mert nem szeret,de a multkor kezdtem lent izgatni amit nem nagyon hagyodt de utana megengedte,h a melled csokolgassam , meg soha nem jutott el pasival erre a szintre de szerintem ez egy jel,h nagyon szeret es akar jarni , de azert felek ,hogy megszerettem ezt a lanyt es pofara essek.


15/F


2011. júl. 31. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
dugd meg oszt cső
2011. júl. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 donmogyoróscsirke ***** válasza:
49%
Nembaj fiam most 15 évesen még azt fogdosod de amikor majd börtönbe leszel nálad is eljutnak egy ilyen szintre..
2011. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret csak nagyon nyomultál amúgy majd ha tudsz írni akkor is tedd fel ezt a kérdést 15 évesen bőven tudnod kéne írni...
2011. júl. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
ha pofára akarsz esni akkor kezd el BMX-ezni.Amúgy neked mégcsak a csibemellet kéne kóstolgatnod kisfiam!
2011. júl. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szenszi ***** válasza:
100%
na, na, naaaaaa.... összezavartál. szal a csaj megengedte, hogy az én mellem csókolgassad? Béla, te vagy az?
2011. júl. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Wow, te 15 éves létedre úgy udvarolsz hogy "lent izgatod" meg a melleit csókolgatod?

A csaj helyébe úgy pofánvágtalak volna mint a huzat.

De én szerencsére nem vagyok az a csaj:)

Amúgy lehet hogy pofára fogsz esni, a lány elég könnyűvérűnek tűnik (te meg tapló parasztnak, finom voltam), de ha neked ez nem gond, akkor hajrá, csak cseppet se csodálkozz ha majd más is csókolgatja a melleit.

2011. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"megengedte,h a melled csokolgassam"


az enyémet biztos nem

2011. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én a csaj helyében kib*sztam vna a fogaid!
2011. júl. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 napietus ***** válasza:
te egy bunkó vagy, a csaj meg ribi. pont összeilletek. egy tisztességes korodbeli lány lekent volna akkorát, a fogaid körmeccset játszottak volna a bennmaradásért.
2011. júl. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!