Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy a fiú azért nem kezdeményez, mert nem mer vagy mert nem tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel Júniusban úgy tűnt,hogy összejövök,de azóta húzódik az ügy.Nem tudom,hogy mért nem kezdeményez.Ha én teszek valamit akkor nem ellenkezik,de magától csak arra képes,hogy rám írjon.Azt mondta nem akar járni velem (egyszer már voltunk együtt) de nagyon tetszek neki.
2011. júl. 29. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt nyíltan kijelentette, hogy nem akar veled járni, akkor az úgy is van szerintem. Keress mást.
2011. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem lépett akkor már nem fog, hiszen meg is mondta, h nem akar veled járni...Akkor mire akarsz választ kapni? Hogy még 10ember ide írja, h "Sajnos nem akar tőled semmit".Benne van a válasz a sztoridban!.. :) 17/L
2011. júl. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Uri Gellertől?...:D
2011. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!