Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátom elmegy a haverjával koncertre ahelyett, hogy velem lenne?

Figyelt kérdés

Fontos hozzátenni, hogy ritkán tudunk találkozni, és minden alkalmat meg kell(ene) ragadni ugyebár arra, hogy együtt legyünk. Most pedig együtt tudnánk, de elmegy 3 napra valami koncertre, vagy fesztiválra. Tudja, hogy zavar, és azt mondta, hogy nem fogja lemondani...


Szerintetek ez azt jelenti, hogy fontosabb neki a haverja meg az a fesztivál?


2011. júl. 28. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
71%
Hát eléggé az vagy nincs ácsi.Erőlteted szegény gyerekre hogy ne menjen?!Jó kis barátnő
2011. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 Babybogyo35 válasza:
71%
Komolyan, csak ennyi a bajod? Nő létemre most drukkolok A srácnak, nálad csak normálisabbakat fog találni. Sms- szakítás? Grat 21 éves vagy? 14 éves szint volt ez. Ha elakarod üldözni, jó úton haladsz. Remélem a srácnak meg végre le esik a hályog a szeméről.. Vagy, lesz olyan barátja aki ezt olvassa, hogy te mit művelsz itt a háta mögött, és kiteszi a szűröd. Kereshetne egy értelmes, komoly gondolkozású érett lányt.
2011. aug. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 AndiBandi93 ***** válasza:
77%

Remélem jól becsajozik a fesztiválon. Azt érdemelnéd, te kis önző, elkényeztetett gyerek. Mert egy gyerek szintjén vagy agyilag. Rajtad semmi se segítene az tuti, csak a sajátodét hajtanád, bele se gondolnál, hogy másnak van igaza. Nem érzed már hogy ez nagyon szánalmas gondolkozás??? Ha szereted a barátodat akkor szorítasz hogy jól érezze magát, nem hisztizel mint egy óvodás, hogy jajjj ittmaradsz, mert én azt mondtam! Vedd már észre a szánalmas stílusodat!!! Egyáltalán minek fárasztod itt a népet, ha váltig állítod, hogy neked van igazad?? Tök felesleges a kérdésed, ha nem hallgatsz a válaszolókra. Márpedig úgy viselkedsz mint egy kislány aki nem kapja meg a nyalókát a boltban...

Úgy próbálod szegény srácot birtokolni mint egy tárgyat! Ezt nem veszed észre?? Miért fáj neked annyira hogy ő jól érzi magát? Csak rajtad múlik, hogy te is jól érezd magad vele egy időben, nem muszáj otthon gubbasztani... Egyszerűen olyan szánalmas vagy áhh... De gondolom csak átfutottad amit ide rizsáztam, és folytatod a hisztizést mint egy 5 éves, hogy "DEEE ő olyan hülyee, hogy merészel elmenniiiii??"

Wááá... ilyen hisztis csajt még nem hordott hátán a Föld... Vedd. Észre. Magad. És kívánok sok szerencsé egy új kapcsolathoz. Mert az értelmi szintetek alapján nem illetek össze - a srác magasan feletted jár ebben.

2011. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
20%
Pont ilyen volt a legutóbbi exem, hisztiztek meg túlkomplikáltok mindent, a pasid meg forma: haverok,sör,rock&roll!!
2011. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:

Szakítani fogok vele, pedig ő nem akarja, azt mondja, hogy szeret, de én már nem tudom neki mondani sem ezek után.


Havi pár alkalommal tudunk csak találkozni jelen pillanatban, de ő nem akarja kihasználni az időt rá.


A másik, meg van, hogy ilyen-olyan ügyekkel leráz, mert dolga van, és mondja, hogy most nem alkalmas az időpont, de érdekes módon most hétvégére el tudta intézni ezeket az ügyeket hétközben is, hogy hétvégén tudjon menni nyugodtan. Máskor valamiért meg furcsa mód nem tudja...


Na ennyit róla, megy a kukába.

2011. aug. 3. 18:02
 56/76 anonim ***** válasza:
71%
istenem....... :DDDDDDDD
2011. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
77%
húúú, végre egy helyes cselekedet részedről
2011. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
78%

Meg is érdemled. El akar menni bulizni. Ha előre tudja, hogy ekkora hisztit kiversz miatta, valsz tényleg lemondja, már nem teheti meg (nem értettem, hogy a haverja, vagy ő fizette-e a jegyet), de szinte 100, hogy nem helyben akarnak hetijegyet váltani - szóval igen, már rég megvan a jegy, lefoglalva, esetleg ki is fizetve. Ebben a helyzetben lemondani, hogy a csajával legyen... Te se gondolod komolyan. Igen, várhatna egy évet, hogy újra elmehessen, de inkább vár 1-2 hetet, hogy veled lehessen - ezek után nem is akarna egyből veled lenni, szerintem.

Ő nyilván kész lenne engedni neked néha, stb., de te nem - te csak elvárod, hogy ő kiszolgáljon, minden idejét rád áldozza... Szerinted, neki milyen így? Ha arról lenne szó, hogy "szakítok veled, ha nem fekszel le velem", akkor ő lenne a köcsög, de amit te csinálsz, azzal nincs gond... Zsarolod, és te nem bízol benne. Mi okod van rá, hogy ne bízz benne?

Ha nem vagy képes elviselni, hogy ő néha szeretne másokkal is bulizni, akkor vegyél egy kutyát. Az mindig melletted lesz, és soha nem akar menni sehova sem nélküled...

2011. aug. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 ScarCity11 ***** válasza:
81%

na ez égőő!


van egy barátod akit szeretsz elvileg és ő is szeret téged , a spanjával elmenne egy fesztiválra amit megbeszéltek és már ki is fizettek. na most az a helyzet te kivágod a hisztit mert ritkán találkoztok , képzeld magad a helyébe kifizetett egy csomó pénzt + a haverjával megis beszélt mindent... lemondani hülyeség lenne mert a pénzt már nem fogja vissza kapni meg amúgy is most ha lemondaná átbaszná a haverját és besértődne , rád viszont számít hogy ne sértődj be mert SZERET és te is SZERETED ŐT és ha tényleg így lenne akkor hagynád elmenni arra a K.U.R.V.A fesztiválra , de te még azt is mondtad hogy jövőre is lesz na ja de amilyen hülye vagy te jövőre is hisztiznél emiatt szerintem ku.rvára neki van igaza de ha ezt nem tudod belátni és nem tudsz neki engedni egy kis bulit a legjobb haverjával akkor nem érdemled meg !!!!! és önző vagy nemhiszem hogy olyan sűrűn menne el bulizni most megengedhetnéd neki ! kb ilyen volt az én barátnőm is mint te hát mondanom sem kell hogy úgy lapátra tettem hogy csak na!! GONDOLKOZZ EL EZEN AZ EGÉSZEN (már ha tudsz gondolkodni)

2011. aug. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
71%
ja és az ilyen nőknek van barátja nekem meg nincs
2011. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!