Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a lányról aki ezt a blogot írja? Szeretnétek barátnőnek?

Figyelt kérdés
www.nyilt-titkok.blogspot.com
2011. júl. 27. 21:53
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Akinek már az elején ennyi elvárása van időközben biztos lesz még több is. (szerintem). Nem tudom más hogy van vele, de nekem a legtöbb párom nem feltétlen volt az 'ideális nő', megfogott benne valami/tetszett inkább. (Ezt leszámítva és a távolságot nagyjából mondjuk megfelelnék ahogy elnézem) Mellesleg nekem tökre bejön a vékony szilikonmellű csaj látványilag. (fizikai kontaktusba még nem kerültem velük :D)

Van amúgy egy két nézeted, amit hasonlóan gondolok.

23F

2011. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Nem várom el, azt írtam lehetőleg, nem azt, hogy kizárólag ilyen és ilyen kell. legtöbb ember azt szeretné, hogy minél több dologban hasonlítsanak a párjával, ezért jól le lettem b@szva... Mi a fenéért gondolja mindenki, hogy én ezeket nem tudnám megadni amit kérek? Meg tudnám adni! Nem fogok lejebb adni az elvárásaimból, akkor az olyan mintha elárulnám magam, nem fogok senkivel összejönni megalkuvásból a magány miatt. Akkor az nekem olyan mintha mindegy, hogy kivel csak legyen. Sajnálom, de nem ilyen vagyok.
2011. aug. 1. 22:38
 33/39 anonim ***** válasza:
Jól van. Te legalább gerinces vagy. Elismerésem kedves kérdező. Ma már nem is a szüzesség a nagy kincs hanem a gerincesség :D
2011. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Teljesen ego, önző nő. Talán ezért sincsenek barátai. Írásai csak magáról szólnak.

Barátnőnek nem kellene. Mert párkapcsolatban is önző lenne.

Ráadásul olyan lehet, aki az agyával akarja megnyerni a férfiakat. Sehol egy kép... Mondhatni, olyan nő, aki kifordítva sem lenne szebb.

2011. aug. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

23:45

Mivel ez egy társkereső blog nem értem mi másról kellene szólnia, mint, hogy milyen vagyok és, hogy milyen társat szeretnék. (Ez is csak egy vázlat, még mindig csak a felszín.)

Egyértelműen leírtam miért nincsenek barátaim. Ők használtak ki, fordultak ellenem mert az volt a divat és én vagyok önző? Legjobb bizonyíték, hogy mennyire nem vagyok önző az az, hogy vega vagyok. Lelkemmel szeretném megnyerni a férfiakat, de ahelyett, hogy értékelnék, hogy őszinte vagyok most is állandóan csak magamat kell védenem! Azért nincsenek képek, mert nem szeretném ha felismernének és rajtam röhögnének a régi ismerőseim akik lábtőrölőnek használtak. És ez nem panaszkodás csak tényközlés. Fenének vagyok őszinte, bár lennék egy érzéketlen bugris kavarós liba, akkor többre becsülnének úgy látom. Ne csodálkozzon senki azon, hogy hová tűntek a rendes lányok...


A jók meghalni születtek...

2011. aug. 2. 02:51
 36/39 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Megy a privi és, ha küldesz képet elmondom, hogy szerintem mi a baj a külsőddel és mi nem. Sőt még a blogodba is beleolvasok, és nem állok meg ott, hogy mellnagyobbítás. Mellesleg újabb kötözködés: nem jelent semmit az, hogy vega vagy, mivel csomó olyan embert ismerek aki vega és embernek egy sz@rházi és házisz@r. HA akarod még arra is ráveszem magam, hogy beszélgessek veled, és elmondjam, hogy mi kifogásom van a stílusoddal, ízléseddel szemben, és mi tetszik.
2011. aug. 2. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
A blogodat elolvastam, majd elmondom beszélgetés közben a véleményem, ha meg majd nem akarsz beszélgetni, akkor megírom privibe, csak ezt jelezd, kérlek.
2011. aug. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

03:59 (Csak, hogy tudják mások is, mert ez nem csak Neked szól...)


Komolyan mintha bíróságon lennék úgy kell bizonygatnom, hogy érek valamit, mintha hálásnak kellene lennem, hogy bárki is leereszkedik hozzám és méltóztat velem beszélgetni. Ebből csak akkor kérek ha ez nem jelent áldozatot.

2011. aug. 2. 16:19
 39/39 anonim ***** válasza:
nyugi, nem áldozok fel semmit.
2011. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!