Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a lányról aki ezt a blogot írja? Szeretnétek barátnőnek?

Figyelt kérdés
www.nyilt-titkok.blogspot.com
2011. júl. 27. 21:53
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel, mert reméltem, hogy értelmes válaszokat kapok. Ez nem kritika, hanem kötözködés.
2011. júl. 28. 01:37
 12/39 A kérdező kommentje:
És akkor legyen önbizalmam amikor mindenki csak belém rúg... Aki ennyire felszínes hogy nem szeretne normálisan megismerni egy embert és pár mondat alapján ítélkezik felette azt tudom sajnálni.
2011. júl. 28. 01:43
 13/39 anonim ***** válasza:
Remélem egyszer rájössz hogy egy normális férfinak a mellméret kevésbé fontos. Bár azt nem tudom hogy normális férfit szeretnél-e...
2011. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Mutass egy képet magadról, mert az netes társkeresőkön szokás kirakni legalább egyet.

Meg akkor lehet megértjük, miért akarsz ilyen beavatkozást.

2011. júl. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Természetesen normális férfit szeretnék. Magam miatt akarom megcsináltatni, nem a férfiak miatt. Tettem már ide képet és elégé negatív válaszokat kaptam. Na de ennél a témánál leragadtunk... Tovább nem olvasott senki??? :D
2011. júl. 28. 20:33
 16/39 A kérdező kommentje:
Arcomról pozitív válaszokat kaptam, csak a cicikről írtak nagyon rosszakat. De 2 külön kép volt ez.... Nem adnék ki senkinek olyan képet amin egyszerre van a pucér testem és a fejem. :D
2011. júl. 28. 20:35
 17/39 anonim ***** válasza:

Válasz a fenti kérdésre: Nem

Pozitív dolgok:

-értesz az informatikához legalább egy blogírás erejéig

-teszel azért hogy boldogan amég megnem

-South Park

-úgy egyébként is kedves barátságos lánynak tűnsz

Negatív dolgok:

-azért mert neked nincsenek barátaid a barátodnak se legyenek és ha vannak akkor is te legyél neki a legfontosabb és ne velük lógjon.

-ne akarjon megváltoztatni. A barátnőmtől igenis elvárom majd hogy szóljon ha hülye vagyok, de úgy jön le mintha az életed nem képezné vita tárgyát.

-vegetáriánus vagy: a társadtól elvárod hogy legyen egészséges, ami egy normális elvárás, viszont nemigazán látom be hogy te is ezért lennél vegetáriánus, szerintem inkább egészségtelen (de majd itt úgyis mindenki diéta szakértő lesz)

-Társat keresel de egy képet nem raksz ki magadról csak bemutatkozol. Képzeld el hogy úgy kellene dinnyét venned, hogy nem hogy meglékelni nem lehet, de le lenne takarva egy takaróval, amin lenne egy kép a termőföldről, meg egy szöveg, hogy szereti a napfényt, édes fajta, vigyél haza, vennél bármit is attól az árustól? átverekednéd magad a tömegen?

-A legrosszabb a mellnagyobbítás. Te ezt nem a pasik kedvéért csinálod, nyilván hátragörnyedve jársz és az előrehúzó súly kiegyenesítené a tartásodat amitől jobban érzed magad...


Építő jellegű kritikának szántam, remélem nincs harag.

19f (nagyjából a keresett kategória)

2011. júl. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Azért szeretnék egy hasonlóan magányos férfit. Már ha van ilyen...

Nem akarok senkit megváltoztatni. Össze sem jövök olyannal akinek a rossz dolgait nem tudnám elfogadni.

Egész életem arról szólt, hogy magamat kellett megvédenem, elegem van a vitákból. Nyugalmat szeretnék, és szerelmet.

Nem igazán érdekel, hogy egészséges-e vagy sem. Nem vagyok az a kukacevőhöz hasonló. Egy ártatlan állat lemészárolt testéből nem kérek.

Nem szeretném ha felismernének. Amúgy is, nem vagyok olyan, hogy elrettentő példának mutogassam magam képeken. :)

Mellnagyobbításra nem akarok több szót pazarolni... mindent leírtam érthetően.


Nincs harag, csak így egyre kevesebb a hitem, hogy nekem való társat találok, aki megértene. :|


Vegás dologról majd írok, de az azért komolyabb és kicsit unalmasabb. Azt csak az fogja elolvasni akit már alapból is érdeklek. Természetesen a szexualitásról a legolvasottabb cikkem. :D

2011. júl. 29. 02:14
 19/39 A kérdező kommentje:
00:45 Köszi, hogy legalább Te értelmesen kifejtetted. :)
2011. júl. 29. 02:23
 20/39 anonim ***** válasza:
Én vagyok az, aki azt mondta hogy a mellnagyobbításnál megálltam. Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy azért álltam meg ott, mert én alapból nem járok olyannal, aki nem fogadja el úgy önmagát ahogy van. Nekem egy magabiztos, életkedvben dús nőre van szükségem, nem egy szilikon mellűre. Aki szeret téged, az elfogad téged ahogy vagy, legyen akár 5 mérföldig elnyúló a melled, vagy 1 centiig sem. Ne érdekeljen, hogy más mit mond, légy magabiztos, legyen tartásod, ne keresd magadban a hibát. Tanács: kezdj bele olyan sportba amit régóta szeretnél csinálni, fizikailag és lelkileg is jobbá tesz. Vegetáriánuságról meg annyit, hogy szerintem hülyeség, de a te döntésed, ugyanúgy mint a mellnagyobbítás, akármekkora hülyeségnek is tartom. Nem kritizálni akartalak, nem akartalak megsérteni, nem volt semmilyen rossz szándékom, kifejtettem, hogy miért nyomtam az "X"-re a mellnagyobbítás láttán. Aki nem hisz magában, abban nem hisz senki sem (tapasztalat). A tanácsomat meg vagy megfogadod, vagy nem.
2011. júl. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!