Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete,mivel a csaj engem nem szeretett akit én igen bánatomban honfoglalón megismerkedtem egy lánnyal akit msn-re vettem fel.Mindent elmondtunk magunkról,a lány már kezdett belém szeretni(én hiszem,hogy a neten való ismerkedés bolondság).De mivel nem akartam ebbe belebonyolódni mikor fenn voltam msn-en 1. dolgom az volt hogy kitörőljem,egy szót nem mondtam neki,hogy mi van.Szerintem ő még mindig azt hiszi hogy érdeklem,és azt hiszi hogy csak pusztán nem vagyok fenn soha msn-en.Jól döntöttem hogy egy szót nem mondtam neki erről vagy bunkó voltam?
2011. júl. 27. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem vagy bunkó csak hülye...
2011. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Smartguy86 ***** válasza:
Bánatodban... elég gáz. Amúgy meg igazán megmondhattad volna neki. Ja és hülye vagy, ha kihagytad, lehet hogy tök rendes lány volt.
2011. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha valóban beléd szeretett akkor igen...

legalább annyit mondhattál volna neki,hogy szia te hülye liba....?vagy mit tudom én....:S

tudd meg ez 1 nagyon szánalmas és gyáva lépés volt a részedről

nem vagy FÉRFI :D

2011. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy szemétség volt...
2011. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért volt benne egy kis bunkóság. Szerintem te az elején tudtad, hogy ezt fogod tenni. Legalább írj neki e-mailt, vagy valami...
2011. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
te szemét. húzd fel magad.
2011. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Röviden a válasz: Igen!
2011. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
aha, de sztem túlteszi magát rajta. Egyébként meg sosem látott, ne hidd, hogy beléd szeretett
2011. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Látatlanban én nem tudnék szerelmes lenni senkibe... ez vicc, de most tényleg. Lehet h szimpatizál veled, de az még nem szerelem.
2011. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy bunkó voltam,de nem szeretném azt hallgatni,mikor fenn vagyok msn-en hogy engem szidd
2011. júl. 27. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!