Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Úgy érzem, hogy a barátnőm bebeszéli magának, hogy ő képtelen az orális szexre.

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, én csinálom neki, ő nekem nem. Néhányszor csinálta gumiban, amik után fel volt tüzelve, sokkal könnyebben és többször tudtam őt a csúcsra juttatni ezután. A teste pedig nem hazudik. Úgy érzem bebeszéli magának, hogy ő képtelen rá.

Nem vagyok elég domináns személyiség, hogy felébresszem, hogy ez mindkettőnknek és a kapcsolatunknak is jót tenne. Ő azzal jön, hogy megutálna, mert nem lenne jó neki, miközben meg sem próbálta gumi nélkül. Gumiban is csak párszor, aztán néha azt mondja, szokott is ábrándozni arról, hogy gumiban csinálja nekem, máskor meg teljesen elhatárolódik tőle, hogy orálisan kényeztessen.

Néha miután kézzel csinálja mondja, hogy megkívánta, de félt bekapni. Máskor ezt is letagadja.

Kellemetlen orvosi vizsgálaton is részt vettem, ami még drága is volt, hogy neki könnyebb legyen, de hiába.

Az önbizalmamra is rossz hatással van ez és nagyon frusztrál.


2011. júl. 27. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Te nyalod őt, ő meg nem szop:D Önző felállás.
2011. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:

Mitől fél? Azt hiszi, elkap valamit? Csak mert akkor mondd meg neki, hogy azt már régen elkapta volna, mivel veled él szexuális életet...


Ott valami tévhit lesz a háttérben...

2011. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ebben nincs semmi rossz. Én sem szeretem csinálni, és ha a párom "rám akarja erőszakolni", tehát kérlel, akkor végképp elmegy tőle a kedvem. A lényeg, hogy biztosítsd neki, hogy csinálja, ha akarja, de te nem erőlteted, hidd el, ettől olvadni fog, és megteszi! Ha nem gumi nélkül, hát na bumm! Akkor mi van?

A lényeg, hogy érezze, hogy az ő döntése!

2011. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tifike válasza:
0%
mondjad neki hogy kapja be megteszed mással cccsak azt mert azt nem kapod meg töle
2011. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom fél, hogy elcseszi vagy fájdalmat okoz. Nekem is ez volt a gondom vele anno:D Szerettem volna csinálni, de féltem, hogy véletlen megharapom vagy ilyesmi:) De aztán rászántam magam és nem volt semmi gond:)

Vagy talán fél, hogy beleélvezel a szájába, és kellemetlen lesz neki.

Ülj le vele, és próbáld meg kipuhatolni, hogy tulajdonképpen mi a baja. Fél, hogy béna lesz? Vagy gusztustalannak tartja? Fél, hogy összeszed vmit? Fél, hogy beleélvezel a szájába? Vagy mégis mi.

Ha ez kiderült, lehet okoskodni.

Ha pl csak fél, hogy béna lesz, akkor mondd meg neki, hogy minden kezdet nehéz. Senki sem úgy kezdi, hogy profi. De ha vmi kellemetlen lesz, majd szólsz. Vagy segítesz neki, hogy hogyan csinálja, hogy jó neked.

Ha attól fél, hogy beleélvezel a szájába, akkor biztosítsd róla, hogy szólsz előtte:)

2011. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
VAn ilyen szerintem.. de ha kivánja tényleg.. akkor csak idő kérdése.. a vágy ugyis elmossa az akadályokat, addig meg.. ne erőltesd.. nekem volt egy idő mikor totál megudorodtam tőle.. 11 éve vagyok a párommal és volt egy időszak mikor napi 2-3 orál volt az igénye.. majdnem ráment a kapcs.. kb, két hónapig bírtam utánna.. beuntam.. és kezdtem nem élvezni kb.. ennyi erővel ujságot olvastam volna.. megbeszéltük, ritkitottuk és bizony vágyom hogy bekapjam.. ez a nyitja szerintem..
2011. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2022. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!