Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez lerázás volt?

Figyelt kérdés
Egyik barát-barátnőmmel (akit viszont nem csak úgy szeretek, sajnos) beszéltünk chaten, és ezt írta: "szia, bocsi most akartam kilépni, mert nézek valamit, de később beszélünk". Néha szoktunk beszélgetni. Szerintetek ez lerázás volt? [csalódott, átvert fiúk indulatos válaszai most nem érdekelnek!]
2011. júl. 26. 15:46
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem azért vagyok a barátja, hogy járjunk. Ha annyira járni akarnék vkivel, akkor járhatnék más lánnyal is.
2011. júl. 26. 16:03
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudod mi volt? Lehet hogy 2 perc múlva ment a vonata. Most rossz ember hogy nem áll neki mentegetőzni? És ha nézett valamit akkor mit kell azon tovább magyarázni? Jobban érzi magát a csávó attól, hogy megtudja mit néz? Nem mindenki akar szófogadó kiskutya lenni aki azonnal ugrik, bár lehet te az olyanokat szereted.
2011. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Csak annyit kérdeztem, hogy ez lerázás volt-e, mert kicsit gyanús, ha pont akkor kell mennie, mikor ráírok. Egyébként Te honnan szedted, hogy én az olyanokra bukok? Csak nem magadból indultál ki?
2011. júl. 26. 16:08
 14/24 Smartguy86 ***** válasza:

A kérdező írta, hogy szerelmes a lányba. A lánnyal barátok, ami azt jelenti, hogy valószínűleg jó ideje ismerik egymást. A csajnak tuti biztos, hogy semmi olyan szándéka nincs a kérdezővel, amit szeretne! Fogadnék is rá...


Fogadok, hogy nem is lépett még ki, és az is tuti, hogy közben mással beszélt, aki neki fontosabb, talán egy másik fiúval...


De ezek csak találgatások :D

2011. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem neked mondtam kérdező hanem az egyik válaszolónak...
2011. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Smartguy86 ***** válasza:
69% azt nekem írta, nem neked :) És nem, nem az olyanok kellenek nekem se...
2011. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért veletek még nem esett meg hogy pont akkor történt valami amikor már majdnem a többi dolgotok csináltátok volna?

Majd akkor kezdj gyanakodni ha minden egyes alkalommal ez történik.

2011. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h lerázás lett volna, legfeljebb ha gyakran előfordulna. Viszont biztos h nem fog összejönni veled, már csak azért se, mert barátságból lányoknál soha nem lesz szerelem. Ahhoz külső vonzalom kell náluk, márpedig ha ez meglenne, akkor eleve nemcsak barátkozna veled.
2011. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, nem az érdekel, hogy most összejövünk-e vagy nem!!! Azt nem kell odaírni, mert tudom.
2011. júl. 26. 16:23
 20/24 Smartguy86 ***** válasza:
Akkor meg miért foglalkoztat a kérdés? Akkor nem mindegy? Lerázott, mert éppen filmezet pl. naés? Ha azt mondta, beszéltek még, akkor beszéltek. Barátok vagytok, vagy nem? Mellesleg te írtad külön oda, hogy szerelmes vagy belé... Oo
2011. júl. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!