Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20L vagyok, de a szüleim még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20L vagyok, de a szüleim még mindig ellenzik azt, hogy én nála, vagy ő nálam aludjon. Mi a teendő ilyen primitiv szülőkkel? Próbáltam beszélni velük, de nemlehet.

Figyelt kérdés
több mint 2éve vagyunk együtt a párommal és rendszeresen feljön, ismeri az ősöket.
2011. júl. 25. 20:14
1 2
 11/16 anonim válasza:
Hasonló cipőben járok, a barátőm szülei még ettől is keményebbek, semmi formában nem aludhat nálam. Őt is ők tartják el, nehéz addig keménykedni, amíg tőlük függ. Örülj, hogy szökve ott alhatsz és nem tagadtak ki, ilyen is van... Húzzátok ki így, addig is együtt vagytok, egymás mellett ébredhettek, csak gondolom nyomasztó. Nyaralni elengendek?
2011. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szerintem ne "harcolj", mert az csak rosszabb lesz. ülj le velük egy nyugodt délutánon, és kérdezd meg tőlük, hogyha úgyis tisztában vannak vele, hogy éltek nemi életet, akkor az ottalvás miért rossz? mit befolyásol?

biztosítsd őket arról, hogy nagyon óvatosak vagytok, és nem lesz addig unoka amíg nem direkt azt szeretnétek.

Lássák hogy felelősségteljes vagy, és biztosítsd őket arról, hogy bízhatnak benned.

Aztán ha esetleg sikerül és megengedik hogy ott aludj, akkor se akard hogy onnantól kezdve folyamatosan engedjék, hanem szép lassan, fokozatosan, hogy észre se vegyék hogy megvezeted őket:D szóval szerintem: hass a lelkükre!:)

2011. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
koszike...unoka biztos nem lesz, tabit szedek:)
2011. júl. 27. 14:41
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokkal célravezetőbb a békés megoldás. Szépen lassan rávezeted őket a dologra, szoktatod a gondolatot, hasonlók... Nálunk ez bevált!


Sok sikert!

2011. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a szüleidet hogy: MIÉRT NEM??

De csak normális választ fogadj el ilyen "csak" ,"azért mert azt mondtam" dolgokat ne. Végül is nagykorú vagy!

2011. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ak mond a szüleid szemébe, h te akkor is lefeküdsz a sráccal, ha ők nem engedik meg. elvégre 20vagy, felnőttkorú. a szüleidnek nincs joguk ebbe beleszólni, v ha nem tetszik nekik, szökj el a barátodhoz
2011. júl. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!