Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek csajok, nők, lányok ha pasitok folyton rajtatok lóg?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagy,meg őis szeret téged,de ha pl elmész baráti körbe vagy bárjová ő folyton téged puszil ölelget meg nem enged el maga mellöl,ez tetszik nektek? engem1 idő után zavar,nem mindig,de ha a barátaim is ottvannak,akkor szeretem,ha csak mértékkel..
2011. júl. 25. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, az nem is normalis.. kell a szabad tér..
2011. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát szerintemis..
2011. júl. 25. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna. Mindenképp megbeszélném a másik féllel ezt a dolgot.
2011. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
engemis zavar nagyon,szoltam is neki,aztán kiváncsi vagyok,hogy változik e
2011. júl. 25. 17:29
 5/10 anonim válasza:
Az sem jó, ha állandóan rajtad csüng, viszont az sem, ha elhanyagol. Kell olyan is, amikor nem vagytok együtt:)
2011. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 napietus ***** válasza:
engem nagyon zavarna, én is biztos szóltam volna érte. ha tényleg szeret, és nem csak majomkodik, meg kell, hogy értse.
2011. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Alexxxxxa ***** válasza:
engem nagyon idegesítene, meg amúgy sem szeretek a barátaim előtt meg bárhol csókolózni.. maximum a köszönésnél egy szájrapuszi de ennyi, a többit majd akkor amikor egyedül vagyunk
2011. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ja ja énis igy vagyok...:p
2011. júl. 25. 18:12
 9/10 A kérdező kommentje:
zavar ha a barátaim elött csokolgat többször....nem szeretem sem szüleim elött sem mások elött csokolozni,szerintem azért a körülöttem levőknek sem tetszene ..
2011. júl. 25. 18:13
 10/10 Alexxxxxa ***** válasza:
na igen az a másik, én sem szeretem nézni amikor mondjuk a metron vagy akárhol nyalják-falják egymást.. tőlem ez távol áll
2011. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!