Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég bonyolult a családunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég bonyolult a családunk, azért el próbálom magyarázni. Szóval?

Figyelt kérdés
úgy van hogy a szüleim elváltak, anyukám újra férjhez ment azóta(Zoli). a mostoha apám (anya mostani férje)neki van egy húga(Szilvi) ő is elvált már és most egy újabb párkapcsolatban él.(Petivel). Petinek van két gyereke Lilla és Dani. És az van, hogy Dani nagyon helyes meg nagyon sok közös van bennünk tökre ugyan az az érdeklődési körük meg nagyon jól elvagyunk egymással. Bevallom tetszik.. És tegnap este filmeztünk 3an Lilla Dani és én. én Dani mellett feküdtem. és horrort néztünk kicsit féltem és ezért úgy néztük h fogtuk egymás kezét, aztán egyszer csak azon kaptam magam hogy már úgy fekszünk hogy átkarolt a fejem a mellkasán volt egyik kezével fogta az én kezemet a másik kezével meg ugye átkarolt. És simogatta az oldalamat meg túrta a hajamat is, és a végén már a lábaival is "átkarolt".. Lehetséges hogy én is bejövök neki, mert ha nem ebbe a családi helyzetbe lennénk egyből levágtam volna, de így most nem tudom mi van velünk.
2011. júl. 25. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát önmagában nem lenne gázos, mivel ugye nem vagytok vérrokonok. de ilyen családi kapcsolatban nem valami jó, szóval szerintem hagyjátok egymást békén
2011. júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz ha összejöttök, nagyon távoli a "rokoni kapcsolat" sőt, ez nem is rokoni kapcsolat

csak akkor van gáz ha szakítotok és utána kínossá válik a viszony, nem tudjátok kezelni

2011. júl. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Max bonyolultabb lesz egy kicsivel:D Szüleitek döntései miatt ne ti "szenvedjetek". Nincs köztetek semmi rokonság.
2011. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem beszéljétek meg, hogy mit szólna a dologhoz a család, és mennyire tudnátok felnőttként viselni a szakítást, amennyiben bekövetkezne.
2011. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is azért nem merek bele menni ebbe, mert mi van ha szakítunk? mi lesz utána velünk? mit szólna hozzá a család? hogy fogjuk kezelni? kínos lesz találkozni?!na meg igazából nem is ide valósiak csak néha jönnek le viszont akkor nagyon jól elvagyunk.. Nem tudom, hogy bele akarok-e menni egáltalán, de kegyetlenül tetszik a srác :/
2011. júl. 25. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!