Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarhatja ez a párom?

Figyelt kérdés

Elég kacskaringósak felül a fogaim...alul szépek de fölül...mosolyogni is csak visszafogottan merek pedig elvileg szép a mosolyom.

Nincs pénz az ilyenre hogy fogszabályzó...pedig szeretnék én , de erről igazán nem tehetek hogy hogy állnak a fogaim.

A lehető legtisztábban próbálom tartani a fogaim, egészségesek is..Kérdés hogy ez elég?

16/L


2011. júl. 24. 01:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Párodat kérdezd. Van akit amúgy nem zavar.

Különben a fogszabályzóra lehet spórolni ha ennyire rosszul érint, nekem is gyűjtögettek rá anyáék, mert mi se vagyunk gazdagok. Most szépek is, pedig nem volt egy sétagalopp rendbehozni, nekem 4 évig volt... :S

20L

2011. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom a párod is hasonló szociális közegből származik,mint te,uh nem fogja ez zavarni.

Ha meg nem abból való,akkor csengesse ki neked a fél millás fogszabályzót,ha zavarja.

2011. júl. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Spermával gyógyítható
2011. júl. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

01:25

Én is így hallottam.

Egy próbát megér!

2011. júl. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szeret, úgy szeret, ahogy vagy. <-- pont
2011. júl. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar, hogy igy allnak a fogaid akkor szerintem tegyel ellene. Pontosan nem tudom, de szerintem annyira nem draga egy fogszabalyozo.

Ha mosolyogni sem mersz, akkor csinaltasd meg.

Nem kell feltetlenul magan dokihoz menni, SZTK-val is meg lehet csinaltatni!

2011. júl. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem ha zavarná nem jött volna össze veled:d
2011. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de ez még friss kapcsolat és még nem látott nyitott szájjal xD
2011. júl. 24. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!