Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a párja rendőr?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?Nagyon más egy rendőrrel együtt lenni,mint egy civillel?
2011. júl. 23. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát szomszédban élt egy rendőrpár. a faszi rajtakapta a feleségét egy másik hapekkal és megfenyegette hogy ha mégegyszer meglátja a házában akkor lelövi. elváltak , a nő magával vitte a 2 gyereket a faszi most egyedül él a szép nagy házában.
2011. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Van ismerősöm, akinek az édesapja rendőr és 26 éve együtt élnek a feleségével, szeretik egymást. Semmivel sem másabb, mint egy rendes kapcsolat egy férfival/nővel...

Miért lenne más?

2011. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem nincs tapasztalatom ebben de az egyik barátnőmnek volt rendőr barátja..és a pasi megverte...
2011. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Csak abból következtetek,hogy rengeteget éjszakáznak,bármikor történhet velük akármi.
2011. júl. 23. 16:24
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha azt tekintjük elsőnek, hogy mennyire kikészítő, akkor azt kell mondjam: ha az illető, aki rendőr, olyan szakterületen dolgozik, mint pl. bűnügyi helyszínelő, akkor viszont 10-15 év után más lesz a kapcsolat. Náluk a következő betegségek alakulhatnak ki 10-15 év után: alkoholizmus, depresszió. A legtöbben ilyenkor elválnak vagy rosszabb. De nem akarlak elijeszteni az adott személytől, mert mindenki más. Ismerősömék, akiket ugye leírtam, hogy 26 éve vannak együtt, a férfinál kialakult a poszttraumás stressz és a depresszió (olvass utána), mégis a két gyermek és a feleség szereti és sosem akarnak elválni a férfitól, pedig eléggé zűrös minden napjuk vele. :)
2011. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat,rendes vagy (: Pont ilyen dolgokra gondoltam,hogy azért nem kicsit stresszes munka,hosszú távon kikészülhetnek :/
2011. júl. 23. 16:28
 7/13 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. :)

Figyi, ha a párodon (ha rólad van szó, bár gondolom) egy idő után látszik majd pár év múlva, hogy megváltozott és sokat kiabál vagy valami hasonló, akkor mindenképp menjetek el pszichológushoz és mondd el az orvosnak, hogy te mi mindenben látod, hogy megváltozott, aztán a másik fél is beszélgessen vele. Hidd el, minden rendben lesz egy idő után. :)

2011. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A rendőrség is csak egy munkahely. A rendőr is ugyanolyan ember, mint egy buszvezető, pék, pénztáros stb. Nem földönkívüliek ők se...
2011. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen,érintett vagyok. :) Még nem komoly a dolog,nem régóta tart. :) Csak félek,hogy mi lesz :/
2011. júl. 23. 16:43
 10/13 A kérdező kommentje:
Amúgy én is rendőrnek készülök,de még nem sok mindent látok az ˝ottani˝ életből...
2011. júl. 23. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!