Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg lányokkal?

Figyelt kérdés

Hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de leírom...


18 éves srác vagyok, szeptembertől egyetemre fogok menni, soha nem volt barátnőm, próbálkozásom már volt, de mindig ki lettem kosarazva. Ezek miatt, és a túlsúlyom, külsőm miatt nem nagyon van önbizalmam. Szeretnék új fejezetet nyitni az életemben, és szeretnék egy barátnőt. Persze olyat, aki ugyan úgy szeretne, mint én őt, hasonló az érdeklődési körünk, stb.


Szerintetek hogyan lehet közelíteni lányokhoz? Barátságból alakulhat ki vonzalom (részemről már alakult ki, nem tudom, lányok hogy vannak ezzel...) Az a baj h fogalmam sincs ezekről a dolgokról... Kérlek benneteket, segítsetek!


Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


18/F


2011. júl. 23. 11:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is... volt egy olyan hozzászólás, hogy egyik lánynak sem érdekes a belső... Ezt szeretném megcáfolni.


Na, most... én 15 éves lány vagyok. Nem vagyok se kövér, se sovány (58kg/167cm), jó bevallom.. nagy a seggem kicsi a mellem, szemüveges vagyok és eléggé jól tanulok gimiben. (4,5 -ös átlag.) Szerintem nem vagyok annyira csúnya sem. Vállig érő, sűrű barna haj és nagy, barna mandula szemek. Öltözködésem pedig nem az a kihívó, vagy éppen divatos... elvagyok én egy szál pólóban meg valamilyen laza nadrágban, vagy éppen farmerban és lenge, nagy, kapucnis pulcsiban. Nem szeretem annyira melltartókat, ezért télen trikót, nyáron meg topp szerűséget hordok. (<-- ezzel csak szerettem volna bemutatni én milyen vok) Na, most a fiúk többsége egyszerűen a szemembe mondja, hogy csúnya vagyok, fájni fáj, de ezen már túl teszem magam. Amikor életemben először szerelmes voltam egy srácba, az egyszerűen nem azt mondta volna a szemembe, hogy figyelj: NEM, hanem inkább teljesen tönkre vágott egy másik lánnyal. Szóval tudom, hogy nehéz és azt is tudom, hogy nekem még van időm ismerkedni, de azért rossz azt nézni, hogy nálam rosszabbak is megtalálják a foltjukat.


Viszont! 1. és 2. pontot már magamban is kezdem elfogadni.

1.Bennem egy hang azt mondja talán a külsőm miatt van. Megpróbálok ellene tenni. Esténként egy olyan 15 - 20 percet zenére "edzek" vagy éppen elmegyek biciklizni. Kevesebbet eszem, de látom te is és én megértem, hogy nálad ez genetikai problémai. Próbáld meg, hogy elmész orvoshoz. Hátha ő tud segíteni. :-)


2. (Minden ember ezzel jön) Neked is lesz majd, egy hozzád illő lány. Ahogy nekem egy hozzám illő fiú. Hinni kell ezekben a dolgokban.


3. Játssz interneten olyan játékokat, mint pl.: a Honfoglaló. Ott teljesen idegenül tudsz ismerkedni. Flörtölj lányokkal, szóval ne olyanokat írj, mit tom én, hogy "szép a szemed." Hanem pl.: "Na mi van? Azt már nem mered megtámadni csajszi?" Nyugodtan. Ha lánynak tetszik a szöveged, akkor ha egész jól összemelegedtek a játék végére kérd el az msn címét. Ott is akár több hétig beszélgessetek úgy, hogy látatlanban. Így egész jól összehangolódtok és lehet, amikor mutattok egymásnak képet, akkor ő nem azt fogja nézni, hogyan nézel ki. Egy két próbát megér.


4. Társkereső. Én még nem próbáltam... Nem is merek föltenni magamról képet ez a tény. És igazából nem is kell. Nem tudom milyen testi adottsággal rendelkező lányokat kedvelsz, de nézz végig egy két lányt/nőt, akik fölrakták magukat. Ez is még egy - két próbát.


Remélem nem baj, hogy ilyen hosszúra sikeredett. És bocsi, hogy nem tértem azonnal a témára.


15/L

2011. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem az, hogy alig eszem, hanem mint egy átlag ember... A röhej az, hogy az emésztésem viszonylag "gyors". Gusztustalan lehet így elolvasni, de fél óra se kell, és a kaja már nincs a szervezetemben...


Kondiba sajna nem tudok eljárni, nincs, a futást még megpróbálom, egyik volt osztálytársam is járt, hátha eljön velem...

Volt már olyan, hogy sikerült fogynom X kilót, de pár napon belül ugyanannyi táplálékbevitellel és mozgással visszajött...


Bennem is megvan az a hang, hogy változtass, és meg is teszek mindent érte, mégse mindig sikerül...


Gólyatábor... nem tudok még róla senkit, facebookon 2 embert találtam még, aki ide fog járni, de vagy 100 embert felvettek. Szeretnék menni, de sajnos ez az anyagiaktól függ... közel 20 ezer forintot nem tudok kiadni arra, hogy szivassanak napokon keresztül, és sajna nem vagyok az a típus, aki a megalázását buliként fogja fel...

2011. júl. 23. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!