Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg lányokkal?

Figyelt kérdés

Hülyén fogalmaztam meg a kérdést, de leírom...


18 éves srác vagyok, szeptembertől egyetemre fogok menni, soha nem volt barátnőm, próbálkozásom már volt, de mindig ki lettem kosarazva. Ezek miatt, és a túlsúlyom, külsőm miatt nem nagyon van önbizalmam. Szeretnék új fejezetet nyitni az életemben, és szeretnék egy barátnőt. Persze olyat, aki ugyan úgy szeretne, mint én őt, hasonló az érdeklődési körünk, stb.


Szerintetek hogyan lehet közelíteni lányokhoz? Barátságból alakulhat ki vonzalom (részemről már alakult ki, nem tudom, lányok hogy vannak ezzel...) Az a baj h fogalmam sincs ezekről a dolgokról... Kérlek benneteket, segítsetek!


Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


18/F


2011. júl. 23. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sportolj...ennyit tudok mondani...dolgozz ezért. másképp viszonyulnak majd hozzád az emberek
2011. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Túlsúly miatt például nem sajnálni kéne magad hanem tenni ellene és lefogyni. Nem kötözködésből mondom, de szerintem te is jobban éreznéd magad. Nekem is voltak külső hibáim amit kijavítottam és máris jobban érzem magam és jobban tetszek másoknak is.


Nekem mindig barátságból lett szerelem, szerintem úgy a legjobb, mert megismerem az illetőt, látom milyen valójában, mert amíg csak barátok vagyunk nem teszi annyira a szépet, nem akar tökéletesnek látszani és ez jó.

2011. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is a barátságból kialakulhat szerelem híve vagyok! Magam is estem így szerelembe már!


Persze én esélytelen voltam a lánynál, havernál több sajnos nem lettem!


Én sem vagyok megelégedve a külsőmmel, túl vékony vagyok és alacsony is egyben, ráadásul fejre sem a legszebb, szóval sok hibám ellen nem is tudok változtatni!!


Ez olyan, hogy én meg hízni akarok teszek érte mindent és még sem sikerült max 1-2 kilót felszedni, ami le is megy napról napra, szóval könnyű osztani az észt, de az élet sokszor kegyetlen és sokszor az ember is tehetetlen a sorsa ellen evezni.

2011. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves válaszolók, a túlsúly lehet a gének miatt is. Próbálj meg sportolni, és mindenképpen táplálkozz egészségesen, így, ha nem is fogysz, energikusabb leszel, és más külső gondjaid sem lesznek. Egyél magas folyadéktartalmú ételeket (gyümölcs, zöldség), lehetőleg 70%-nál legyen több a napi beviteled.

Ha úgy érzed, nem megy, próbálkozz. Ne kifejezetten azonnal akarj kapcsolatot, az nem fog menni. A külső véleményem szerint csak az első benyomás miatt fontos, később már nem ér sokat...


F/20alatt

2011. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Túlsúlyra sajnos hajlamos vagyok... genetika. Kiskoromban 3 hónapon keresztül ágyban voltam (törött láb) és nem tudtam mozogni, ennek következtében elhíztam. Ismerőseim csodálkoznak, amikor látják, hogy alig eszem valamit, (ez az átlagos nálam) és mégis kövér vagyok... Egyszerűen nem tudok fogyni. Naponta biciklizek legalább 1 órát, ezen kívül itthon felüléseket csinálok stb. Tudom, hogy a külső csak az első benyomás miatt fontos, de sajna sok ember ez alapján ítél...


Megpróbálok fogyni, egészségesen élni...


A másik, hogy eddig sajnos csak olyan lányokat ismertem, és szerettem volna jobban megismerni, akikben nagyon nagyot csalódtam... Lehet, hogy emiatt sem szeretnék tudat alatt új kapcsolatot?

2011. júl. 23. 12:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ha nem nézel ki jól, max pénzzel tudsz elérni bármit is a lányoknál. Bárki bármit mond, a belső egy lánynak se számít. Olyan pedig szökőévente 1x történik a világon, h egy lány beleszeressen egy haverjába.
2011. júl. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű. Járj el kondizni, ott kérj segítséget. Ott max. 2-3 hónap alatt teljes mértékben látható eredményed lesz. Én most kezdtem el, kb. 2 hete lemenni, és már látszik valami. Ne azokkal kezdj ki, akit mindenki akar, hanem azokkal, akiket senki, és nem azért, mert bennük akkora hiba lenne. Ők jobban értékelik a kapcsolatokat, hiszen nem minden nap van nekik új kapcsolatuk. A kerékpározás véleményem szerint addig jó, amíg annyira bemelegszel, hogy nem lesz izomlázad. Ekkor éri meg elmenni kondizni. Ne kezdj nagy súlyokkal, fokozatosan emeld. Első pár hétben szinte folyamatosan izomlázad lesz. Keress edzőtársat, lehetőleg tapasztaltabbat, ha kezdő vagy.
2011. júl. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

El kell hogy keserítselek kedves kérdező. Csomó "csajozós" kérdésnél látom hogy a csajoknak nem jönnek be a kövér férfiak de még az izmosabb (nem izomagyúak) sem hanem valami egészen másik férfinek nem nevezhető akármicsoda a nyerő. Az egyik válaszból: 183/59 kilós pasival nagyon jól éreztem magam. Szóval...


16/f/182/83kg aki kondizik tehát nem kellek én se senkinek

2011. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
skinny powa !
2011. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a helyedben elmennék egy teljes vérképre és hormonvizsgálatra. Ha alig eszel valamit és mégsem fogysz, akkor lehet, hogy alulműködik a pajzsmirigyet.

Napi 1óra biciklizés pedig semmi! Futni,kocogni kell eljárni,meglátod 2 hét múlva,ha mindennap eljársz napi 1órát kocogni(bármilyen lassú tempóban is melegítőben beöltözve),meg fog látszani!

Ja és a helyes táplálkozásra is oda kell figyelni.

Egyébként meg érdemes elmenni gólyatáborba,az nem szól másról sem mint az ismerkedésről és a jó bulikról. Bár nem tudom mennyire kedveled a társaságot.. Azért ott vannak szivatások is,de ha jó buliként fogod fel, jól elsülhet.

Egyetemen ha bejársz minden órára és szimplán leülsz valakimellé órák előtt, akkor próbálj szóba elegyedni az illetővel. Először haverokat szerezz,akikkel el tudsz majd járni ide-oda,aztán már menni fog a csajozás is!

2011. júl. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!