Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom miért de ugy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miért de ugy érzem hogy sokszor lekoptatom a barátomat?! (töbi lent)

Figyelt kérdés

Barátommal nem lakunk mesze egymástol de még is amikor találkozni akkar vele akkor kitalálok vmit hogy ne találkozunk!Lehet hogy azért hogy anyumék nem tudják és meg ne tudják hogy van barátom vagy csak félek nem tudom mit tegyek ez ellen!Szeretem öt de még is mit tegyek?


Anyuméknak hogyan mondjam el hogy van barátom meg mindent?


2011. júl. 23. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16/l
2011. júl. 24. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Húú,ezzel én is sz.rba voltam,hogy mondjam meg..tudták,hogy már volt barátom,de őt nem vittem haza stb.

És ráadásul,nekem idősebb is volt. (21)

De,lazán bevezettem .. tudta anyum,hogy nem vagyok teljesen eszetlen,talán ez miatt nem tiltott stb.

Szerintem te is lazán vezesd be,ne görcsölj. :) Ha nem is lelkesedne először,akkor se csüggedj .. van ez így. Majd megkedveli. :p


16/L

2011. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!